Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 114 "2022-2024 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 тамыздағы № 204 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 114 "2022-2024 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 619 754,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 46 525 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 417 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 569 674,8 мың теңге;
2) шығындар – 631 972,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 217,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 217,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 12 217,3 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 114 "О бюджете поселка Жосалы на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 2 августа 2022 года № 204
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 114 "О бюджете поселка Жосалы на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт-1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 619 754,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 46 525 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 417 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 569 674,8 тысяч тенге;
2) затраты – 631 972,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 217,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 217,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 217,3 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.