Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 127 "2022-2024 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № 217 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 127 "2022-2024 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 53 416 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 845 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 291 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 143 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 52 137 мың теңге;
2) шығындар – 53 633 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 127 "О бюджете сельского округа Жосалы на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 августа 2022 года № 217. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 127 "О бюджете сельского округа Жосалы на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 53 416 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 845 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 291 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 143 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 137 тысяч тенге;
2) затраты – 53 633 тысяч тенге;".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.