2023-2025 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 263 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 447,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 554,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 168 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 246 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82 478,9 мың теңге;
2) шығындар – 84536,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -88,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 88,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 23.06.2023 № 52; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 99 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О бюджете сельского округа Жосалы на 2023-2025 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2022 года № 263. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жосалы на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 447,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 554,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 168 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 246 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 478,9 тысяч тенге;
2) затраты – 84 536,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -88,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 88,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23.06.2023 № 52; с изменением внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 99 (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға аудандық бюджеттен Жосалы ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 59 596 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2023 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2023 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Учесть, что в 2023 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Жосалы установлен в размере 59 596 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетной программы на 2023 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жосалы на 2023 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.

5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 263 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 99 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 263
Бюджет сельского округа Жосалы на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 99 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
7
Қарыздар түсімдері
0
16
Қарыздарды өтеу
0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 263 шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2023 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2022 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 263 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 22.11.2023 № 99 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
7
Поступления займов
0
16
Погашение займов
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного
маслихата Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 263
Перечень бюджетной программы на 2023 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "21" декабря 2022 года № 263
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жосалы на 2023 год за счет районного бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2023 № 99 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:

22 762,9
1
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төребай би ауылында балалар және спорттық алаңының құрылғыларын орналастыруға
10 467,0
2
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесіне орташа жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттарын дайындауға
1 153,9
3
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесіне орташа жөндеу жұмыстарының жоба-сметалық құжаттарын ведомостволық сараптамадан өткізуге
449,3
4
Төребай би ауылындағы П.Байшораұлы көшесіне заманауи жарықтандыру құрылғыларын орналастыруға жоба-сметалық құжаттарын және мемлекеттік сараптама әзірлеуге
1 543,5
5
Жосалы ауылдық округіндегі Жеңіс, П.Байшораұлы, Қорқыт ата және О.Қазиев көшелерін құжаттандыруға жерінің мемлекеттік тіркеу актісінің шығындарына
1 269,2
6
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесінің ұзындығы 1 шақырым жарықтандыру жұмыстары үшін жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге. Түзеу
1 715,0
7
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесінің ұзындығы 1 шақырым жарықтандыру жұмыстарының жоба-сметалық құжаттамасын сараптамадан өткізуге
616,0
8
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесі мен П.Байшораұлы көшелерінің арасындағы жолақ көшесіне ұзындығы 1,2 шақырым жарықтандыру жұмыстары үшін жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
1 715,0
9
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесі мен П.Байшораұлы көшелерінің арасындағы жолақ көшесіне ұзындығы 1,2 шақырым жарықтандыру жұмыстарының жоба-сметалық құжаттамасын сараптамадан өткізуге
616,0
10
Жосалы ауылдық округі әкімінің аппаратына ұйымдастыру техникаларын сатып алуға (монитор, принтер, кондиционер, процессор)
990,0
11
Жосалы ауылдық округі әкімінің аппаратына мемлекеттік қызметішлердің В блогынан А блогына ауысуына байланысты жалақы қорына қосымша
1 381,0
12
Жосалы ауылдық округі әкімінің аппаратына компьютер бөлшектерін сатып алуға
497,0
13
Жосалы ауылдық округі әкімінің аппаратына жиһаздар сатып алуға
350,0

22 762,9
1
на устройство детского и спортивного площадка в селе Торебай би Кармакшинского района Кызылординской области
10 467,0
2
На разработку проектно-сметную документации среднего ремонта улицы Женис в селе Торебай би
1 153,9
3
На проведение ведомственной экспертизы проектно-сметной документации среднего ремонта улицы Женис в селе Торебай би
449,3
4
Разработка проектно-сметной документации и государственной экспертизы на размещение современных осветительных устройств по улице П.Байшоралы в селе Торебай би
1 543,5
5
На расходы акта государственной регистрации земель для документирования улиц Женис, П. Байшораулы, Коркыт Ата и О. Казиева в сельском округе Жосалы
1 269,2
6
На разработку проектно-сметной документации для работ по освещению улицы Женис протяженностью 1 км в селе Торебай би. Корректировка
1 715,0
7
На проведение экспертизы проектно-сметной документации по освещению улицы Женис протяженностью 1 км в селе Торебай би
616,0
8
На разработку проектно-сметной документации по освещению по улице полосовой между улицами Победы и П. Байшораулы протяженностью 1,2 км в селе Торебай би
1 715,0
9
На проведение экспертизы проектно-сметной документации по освещению по улице полосовой между улицами Победы и П. Байшораулы протяженностью 1,2 км в селе Торебай би
616,0
10
На приобретение оргтехники (монитор, принтер, кондиционер, процессор) в аппарат акима сельского округа Жосалы
990,0
11
Дополнительно на заработную плату государственным служащим, перешедщих из блога В в блок А аппарата акима сельского округа Жосалы
1 381,0
12
На приобретения компьютерных комплектующих аппарату акима сельского округа Жосалы
497,0
13
На приобретение мебели в аппарат акима сельского округа Жосалы
350,0