"2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 мамырдағы № 19-1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-1 "2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26266 болып енгізілген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 766 396 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 817 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 587 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 125 202 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 820 041 мың теңге;
2) шығындар – 11 689 658,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 672 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 229 006 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 185 334 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 33 065,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -33 065,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 229 006 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 296 213 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 141,2 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 9 қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнение в решение Жалагашского районного маслихата от 22 декабря 2021 года №12-1 "О районном бюджете на 2022 – 2024 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11 мая 2022 года № 19-1. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О районном бюджете на 2022–2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26266) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 766 396 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 817 566 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3587 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 125 202 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 820 041 тысяч тенге;
2) затраты – 11 689 658,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 672 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 229 006 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 185 334 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 33 065,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -33 065,8 тысяч тенге;
поступление займов – 2 29 006 тысяч тенге;
погашение займов – 296 213 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34 141,2 тысяч тенге.".
приложения 1, 9 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 10-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А.Бекжанов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 11 мамырдағы
№ 19-1 шешіміне 1-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12-1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

указанное решение дополнить приложением 10 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности секретаря Жалагашского районного маслихата Бекжанов А.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 11 мая 2022 года №19-1
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 22 декабря 2021 года № 12-1
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

143138
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
50211
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50211
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
48648
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48648
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
499765
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67173
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
432592
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
745,3
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
745,3
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
41199
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41199
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
167402
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79659
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87743
02
Қорғаныс
29 159
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7371
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7371
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21 788
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1515
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
20273
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 275
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2275
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2275
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
798972,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

143138
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
50211
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
50211
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
48648
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
48648
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
499765
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
67173
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
432592
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
745,3
040
Развитие объектов государственных органов
745,3
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
41199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
41199
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
167402
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
79659
003
Капитальные расходы государственного органа
0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
87743
02
Оборона
29159
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7371
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7371
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21788
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1515
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
20273
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно исполнительная деятельность
2275
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2275
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2275
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
798 972,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

153853
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
153853
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
593930,8
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
313 540
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32370
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5278
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Данқ" ордендерiмен марапатталған, "Халык Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
140
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5045
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
44664
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8412
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
93139
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
91342,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
51189
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11064
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
39125
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
715532,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23004
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
172
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
15000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
7832
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
690528,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4507,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
686021
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру

153853
010
153853
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
593930,8
004
Программа занятости
313540
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32370
007
Оказание жилищной помощи
5278
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
140
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5045
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44664
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8412
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
93139
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
91342,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
51189
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11064
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
39125
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
715532,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23004
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
172
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
15000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (города областного значения)
7832
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
690528,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4507,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
686021
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов