"Қожамберді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 175 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 216 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қожамберді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 175 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қожамберді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 376 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 381 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 53 494 мың теңге;
2) шығындар – 55 376,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 ;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары–180,5 мың теңге;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 175 "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 18 апреля 2022 года № 216. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 175 "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2022-2024 годы" следующее изменение:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кожамберди на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем объемах:
1) доходы- 53 376 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления- 1 501 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 381 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов- 59 494 тысяч тенге
2) затраты– 53 576,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование-0:
бюджетные кредиты-0;
погащение бюджетных кредитов-0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0:
приобритение финансовых активов-0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0.".
5) дефицит (профицит) бюджета- -0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0;
используемые остатки бюджетных средств – 180,6 тысяч тенге;
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к натоящему решению;