"Жаманбай батыр ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 300 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жаманбай батыр ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 165 шешіміне мынадай көлемде өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жаманбай батыр ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 138 014 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4851 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 133 154 мың теңге;
2) шығындар – 141 453,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменении в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №165 "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 ноября 2022 года № 300. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 165 "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующем объемах:
1) доходы – 138 014 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 851 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 133 154 тысяч тенге;
2) затраты – 141 453,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 439,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 3 439,9 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2022 жылғы 28 қарашадағы
№ 300 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 165 шешіміне 1-қосымша
Жаманбай батыр ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -3 439,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 3 439,9 тысяч тенге;
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 28 ноября 2022 года № 300
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 165
Бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1. Доходы