"Қыраш ауылдық округінің "2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 177 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 308 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қыраш ауылдық округінің "2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 177 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қыраш ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –58 878,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 982 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімдері – 56 869,8 мың теңге;
2) шығындар – 58 962,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –- 84,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 177 "О бюджете сельского округа Кыраш на 2022-2024 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28 ноября 2022 года № 308. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 177 "О бюджете сельского округа Кыраш на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кыраш на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числена 2021 год в следующем объеме:
доходы – 58 878,8тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 982 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 56 869,8 тысяч тенге;
2) затраты – 58 962,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 84,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84,0 тысяч тенге:
поступлениезаймов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары –36,4 мың теңге.".
аталған шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 қарашадағы
№ 308 1 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2022 жылғы 28 қарашадағы
№ 177 шешіміне қосымша
Қыраш ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. КІРІСТЕР

используемые остатки бюджетных средств – 36,4 тысяч тенге.".
приложение 1, 2 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 28 ноября 2022 года № 308
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 177
Бюджет сельского округа Кыраш на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ