"2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 327 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 15 727 551,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 681 775,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86 584,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 930,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 932 262,6 мың теңге;
2) шығындар – 15 858 219,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 305 200,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 512 654,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 207 454,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 435 867,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 435 867,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 99 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға аудандық бюджет пен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей көлемдерде белгіленсін:
- төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;
- әлеуметтік салық облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;
3. Ауданның жергілікті атқарушы органдардың 2023 жылға арналған резерві 67 077,0 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 984 651 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 233 148 мың теңге;
Шалқия кенті – 83 882 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 94 622 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 106 210 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 74 741 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 73 360 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 78 825 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 68 812 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 91 166 мың теңге;

"О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 327.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 15 727 551,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 681 775,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86 584,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 930,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 932 262,6 тысяч тенге;
2) затраты – 15 858 219,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 305 200,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 512 654,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –207 454,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 435 867,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 435 867,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 17.11.2023 № 99 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить норматив распределения доходов в районный и областной бюджет на 2023 год в следующих размерах:
- индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемый у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;
- социальный налог в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 67 077,0 тысяч тенге.
4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2023 год в сумме 1 984 651 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 233 148 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 83 882 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 94 622 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 106 210 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 74 741 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 73 360 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 78 825 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 68 812 тысяч тенге;
сельский округ Акуюк – 91 166 тысяч тенге;

Жаманбай батыр ауылдық округі – 101 883 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 65 928 мың теңге;
Қандөз ауылдық округі – 63 221 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі – 61 905 мың теңге;
Өзгент ауылдық округі – 63 938 мың теңге;
Қыркеңсе ауылдық округі – 64 396 мың теңге;
Байкенже ауылдық округі – 69 483 мың теңге;
Кейден ауылдық округі – 63 114 мың теңге;
Жайылма ауылдық округі – 62 208 мың теңге;
М.Нәлібаев ауылдық округі – 61 043 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 52 178 мың теңге;
Екпінді ауылдық округі – 52 312 мың теңге;
Талап ауылдық округі – 64 423 мың теңге;
Манап ауылдық округі – 68 752 мың теңге;
Қосүйеңкі ауылдық округі – 55 855 мың теңге;
Қыраш ауылдық округі – 53 158 мың теңге;
Қожамберді ауылдық округі – 56 088 мың теңге.
5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 2 083 898 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 244 806 мың теңге;
Шалқия кенті – 88 076 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 99 355 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 111 521 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 78 478 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 77 029 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 82 765 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 72 253 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 95 724 мың теңге;
Жаманбай батыр ауылдық округі – 106 977 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 69 224 мың теңге;
Қандөз ауылдық округі – 66 382 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі – 65 001 мың теңге;
Өзгент ауылдық округі – 67 137 мың теңге;
Қыркеңсе ауылдық округі – 67 619 мың теңге;
Байкенже ауылдық округі – 72 957 мың теңге;
Кейден ауылдық округі – 66 270 мың теңге;
Жайылма ауылдық округі – 65 320 мың теңге;
М.Нәлібаев ауылдық округі – 64 096 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі – 54 786 мың теңге;
Екпінді ауылдық округі – 54 929 мың теңге;
Талап ауылдық округі – 67 646 мың теңге;
Манап ауылдық округі – 72 190 мың теңге;
Қосүйеңкі ауылдық округі – 58 648 мың теңге;
Қыраш ауылдық округі – 55 816 мың теңге;
Қожамберді ауылдық округі – 58 893 мың теңге.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 2 167 251 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 254 597 мың теңге;
Шалқия кенті – 91 599 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 103 328 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 115 982 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 81 618 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 80 108 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 86 077 мың теңге;

сельский округ Жаманбай батыр – 101 883 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 65 928 тысяч тенге;
сельский округ Кандоз – 63 221 тысяч тенге;
сельский округ Каратобе – 61 905 тысяч тенге;
сельский округ Озгент – 63 938 тысяч тенге;
сельский округ Кыркенсе – 64 396 тысяч тенге;
сельский округ Байкенже – 69 483 тысяч тенге;
сельский округ Кейден – 63 114 тысяч тенге;
сельский округ Жайылма – 62 208 тысяч тенге;
сельский округ М. Налибаев – 61 043 тысяч тенге;
сельский округ Коктобе – 52 178тысяч тенге;
сельский округ Екпинди – 52 312 тысяч тенге;
сельский округ Талап – 64 423 тысяч тенге;
сельский округ Манап – 68 752 тысяч тенге;
сельский округ Косуйенки – 55 855 тысяч тенге;
сельский округ Кыраш – 53 158 тысяч тенге;
сельский округ Кожамберди – 56 088 тысяч тенге.
5. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2024 год в сумме 2 083 898 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 244 806 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 88 076 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 99 355 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 111 521 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 78 478 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 77 029 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 82 765 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 72 253 тысяч тенге;
сельский округ Акуюк – 95 724 тысяч тенге;
сельский округ Жаманбай батыр – 106 977 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 69 224 тысяч тенге;
сельский округ Кандоз – 66 382 тысяч тенге;
сельский округ Каратобе – 65 001 тысяч тенге;
сельский округ Озгент – 67 137 тысяч тенге;
сельский округ Кыркенсе – 67 619 тысяч тенге;
сельский округ Байкенже – 72 957 тысяч тенге;
сельский округ Кейден – 66 270 тысяч тенге;
сельский округ Жайылма – 65 320 тысяч тенге;
сельский округ М. Налибаев – 64 096 тысяч тенге;
сельский округ Коктобе – 54 786 тысяч тенге;
сельский округ Екпинди – 54 929 тысяч тенге;
сельский округ Талап – 67 646 тысяч тенге;
сельский округ Манап – 72 190 тысяч тенге;
сельский округ Косуйенки – 58 648 тысяч тенге;
сельский округ Кыраш – 55 816 тысяч тенге;
сельский округ Кожамберди – 58 893 тысяч тенге.
6. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2025 год в сумме 2 167 251 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 254 597 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 91 599 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 103 328 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 115 982 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 81 618 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 80 108 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 86 077 тысяч тенге;

Манап ауылдық округі – 75 079 мың теңге;
Қосүйеңкі ауылдық округі – 60 994 мың теңге;
Қыраш ауылдық округі – 58 048 мың теңге;
Қожамберді ауылдық округі – 61 249 мың теңге.
7. Осы шешім 2023 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақорған ауданы мәслихатыны хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 327 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет

сельский округ Манап – 75 079 тысяч тенге;
сельский округ Косуйенки – 60 994 тысяч тенге;
сельский округ Кыраш – 58 048 тысяч тенге;
сельский округ Кожамберди – 61 249 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 26 декабря 2022 года № 327
Районный бюджет на 2023 год

10 207,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 207,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
68 913,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 515,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 398,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 377 570,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
171 863,6
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 595,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 200 111,9
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
37 908,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 174,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 734,0
02
Қорғаныс
18 152,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 650,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 650,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 502,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 812,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 690,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
50 091,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 091,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
50 091,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 118 611,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
451 431,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
451 431,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 436 714,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
877 934,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

10 207,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
10 207,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
68 913,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
66 515,0
013
Капитальные расходы государственного органа
2 398,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 377 570,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
171 863,6
015
Капитальные расходы государственного органа
5 595,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 200 111,9
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
37 908,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
36 174,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 734,0
02
Оборона
18 152,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 650,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 650,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 502,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 812,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 690,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
50 091,0
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 091,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
50 091,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 118 611,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
451 431,0
005
Государственная адресная социальная помощь
451 431,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 436 714,0
002
Программа занятости
877 934,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

73 168,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 790,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
120 043,0
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
79,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 229,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35 271,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
232 366,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
73 359,5
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
11 473,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 025,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 025,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
229 441,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 123,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 626,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 988,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
111 357,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
17 347,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 211 697,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 849,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
19 494,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
355,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 421 262,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
893 262,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
528 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

73 168,0
006
Оказание жилищной помощи
1 790,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
120 043,0
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
79,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 229,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35 271,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
232 366,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
73 359,5
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
11 473,8
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 025,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
1 025,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
229 441,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
95 123,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 626,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2 988,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
111 357,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
17 347,0
07
Жилищно–коммунальное хозяйство
3 211 697,3
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19 849,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
19 494,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
355,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 421 262,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
893 262,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
528 000,0
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

28 318,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 888,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 920 663,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 920 663,9
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
73 484,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
2 847 179,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
265 319,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
89 819,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 015,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 804,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
100 000,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
100 000,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
6 308,0
009
Елдi мекендердi жерге және шаруашылық жағынан орналастыру
6 308,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
69 192,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
69 192,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
159 949,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
159 949,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
68 975,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
89 230,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 744,0
12
Көлiк және коммуникация
198 545,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
162 855,6
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
87 931,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
70 132,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
4 792,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35 690,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

28 318,0
006
Капитальные расходы государственного органа
5 888,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 920 663,9
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 920 663,9
019
Развитие теплоэнергетической системы
73 484,0
036
Развитие газотранспортной системы
2 847 179,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
265 319,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
89 819,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
88 015,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 804,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
100 000,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
100 000,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
6 308,0
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
6 308,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
69 192,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
69 192,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
159 949,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
159 949,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
68 975,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
89 230,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 744,0
12
Транспорт и коммуникации
198 545,6
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
162 855,6
022
Развитие транспортной инфраструктуры
87 931,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
70 132,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
4 792,0
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35 690,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям