2023 жылға мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 18 қарашадағы № 813 қаулысы. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 6) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2023 году
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 18 ноября 2022 года № 813. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и приказом министра Здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010), акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Жаңақорған ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуін;

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Жанакорганского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін аудан әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі М. Тлеумбетов
Жаңақорған ауданының әкімі
2022 жылғы "18" қарашадағы
№ 813 қаулысына
қосымша
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскер лердің тізімдік саны (адам)
Квота (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, белгіленген квота саны (адам)
1
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің №195 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
2
1
2
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің №166 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
81
2
1
3
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің Ахмет Әділов атындағы №86 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
94
2
1
4
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің №160 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
2
1
5
"Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Жаңақорған орман және жанурлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі"
76
2
1
6
"Нұр-Шах" шаруа қожалығы
50
2
1
7
"Бақытжан" шаруа қожалығы
51
2
1

2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Жанакорганского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего данную сферу заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района М. Тлеумбетов
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
от "18" ноября 2022 года № 813
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2023 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Квота
(% от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными и опасными условиями труда (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №195 отдела образования по Жанакорганскому району Управления образования Кызылординской области"
80
2
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №166 отдела образования по Жанакорганскому району Управления образования Кызылординской области"
82
2
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 86 имени Ахмета Адилова отдела образования по Жанакорганскому району Управления образования Кызылординской области"
94
2
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №160 отдела образования по Жанакорганскому району Управления образования Кызылординской области"
60
2
1
5
"Жанакорганское государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области"
76
2
1
6
Крестьянское хозяйство "Нур-Шах"
50
2
1
7
Крестьянское хозяйство "Бакытжан"
51
2
1