Қарақия ауданы Құрық ауылындағы "Жаңбыршы", "Даулет", "Еңбек" шаруа қожалықтары аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 131 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2022 жылғы 4 сәуірдегі № 01-43/203 ұсынысының негізінде Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Қарақия ауданы Құрық ауылындағы "Жаңбыршы", "Даулет", "Еңбек" шаруа қожалықтары аумақтарында карантиндiк режимдi енгiзе отырып, карантинді аймақ белгіленсін.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ноғаев
қаулысына қосымша
Карантиндік режимді енгізілген карантиндік аймақ
Ауданның (қаланың) атауы
Ауылдық округтер (ауыл) және елді мекендер атауы
Шаруашылық субъектілер, басқа да нысандар атауы, жер телімдерінің санаты
Карантиндік объектінің атауы
Зақымдалған алаң, гектар
Қарақия ауданы
Құрық
"Жаңбыршы" шаруа қожалығы
Tuta absoluta
0,5
"Дәулет" шаруа қожалығы
Tuta absoluta
0,5
"Еңбек" шаруа қожалығы
Tuta absoluta
0,5
Жиынтығы
1,5

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территориях крестьянских хозяйств "Жанбыршы", "Даулет", "Еңбек" села Курык Каракиянского района
Постановление акимата Мангистауской области от 5 августа 2022 года № 131
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений", на оснавании представления от 4 апреля 2022 года № 01-43/203 государственного учреждения "Мангистауская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территориях крестьянских хозяйств "Жанбыршы", "Даулет", "Еңбек" села Курык Каракиянского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
Приложение
к постановлению
Карантинная зона с введением карантинного режима
Наименование района (города)
Наименование сельских округов (села) и населенных пунктов
Наименование хозйяствующих субъектов, иных объектов, категория земельных участков
Наименование карантинного объекта
Пораженная площадь, гектар
Каракиянский район
Курык
Крестьянское хозяйство "Жанбыршы"
Tuta absoluta
0,5
Крестьянское хозяйство "Даулет"
Tuta absoluta
0,5
Крестьянское хозяйство "Енбек"
Tuta absoluta
0,5
Итого
1,5