Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы әкімінің 2022 жылғы 3 қазандағы № 490 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 19-бабына, 69 бабының 4 тармағы 2-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 35-бабы 1-тармағының 6 тармақшасына және жер учаскесіне құқық беру үшін жобалау жоспарына сәйкес ШЕШТІМ:
1. "QazaqGaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына, ШТИ-007, КУ-20-4 электр жабдықтау желісін салу Бейнеу ауылынан жалпы ауданы 0,2302 гектар жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгілсін.
2. "Бейнеу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы шешімді ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу ауылының әкімі Р.Тайшыбаев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области от 3 октября 2022 года № 490
В соответствии со статьей 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан РЕШИЛ:
1. Установить публичной сервитут сроком на 10 (десять) лет без изьъятия участков у собственников и у землепользователей акционерному обществу "Национальная компания" "QazaqGaz" на земельные участки расположенные на территории села Бейнеу общей площадью 0,2302 гектаров для строительства линии электроснабжения ШТИ-007, КУ-20-4.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима село Бейнеу" в установленном законодательстом порядке обеспечить:
направление настоящего решени на официальное опубликование;
размещение на официальном интернет-ресурсе аппарат акима Бейнеуского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Бейнеу Р.Тайшыбаев