Маңғыстау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қаңтардағы № 10/113 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың,ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қазандағы № 16/159 шешімі
Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Маңғыстау аудандық маслихатының 2022 жылғы 14 қаңтардағы №10/113 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 және 36 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 825 330,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 170 580,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 212,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 654 538,1 мың теңге;
2) шығындар – 839 176,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 846,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 846,4 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 846,4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 631 023,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылы – 107 421,8 мың теңге;
Жыңғылды ауылы – 40 698,5 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі – 54 589,9 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі – 58 976,6 мың теңге;
Қызан ауылы – 43 629,9 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 47 519,3 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі – 74 361,9 мың теңге;
Жармыш ауылы – 39 424,3 мың теңге;
Ақшымырау ауылы – 36 455,3 мың теңге;
Онды ауылдық округі – 55 941,0 мың теңге;
Шебір ауылдық округі – 32 797,2 мың теңге;
Отпан ауылдық округі – 39 207,9 мың теңге.",
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне 23 514,5 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 14января 2022 года № 10/113 "О бюджетах сел, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 30 октября 2022 года № 16/159
Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 14 января 2022 года №10/113 "О бюджетах сел, сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 825 330,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –170 580,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 212,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 654 538,1 тысяч тенге;
2) затраты – 839 176,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 846,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –13 846,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 846,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2.Учесть, что из районного бюджета на 2022 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 631 023,6 тысячи тенге, в том числе:
села Шетпе – 107 421,8 тысяча тенге;
села Жынгылды – 40 698,5 тысячи тенге;
сельского округа Сайотес – 54 589,9 тысяч тенге;
сельского округа Тущыкудук – 58 976,6 тысяч тенге;
села Кызан – 43 629,9 тысяч тенге;
сельского округа Актобе – 47 519,3 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 74 361,9 тысяча тенге;
села Жармыш – 39 424,3 тысячи тенге;
села Акшымырау – 36 455,3 тысяч тенге;
сельского округа Онды – 55 941,0 тысяча тенге;
сельского округа Шебир – 32 797,2 тысяч тенге;
сельского округа Отпан – 39 207,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что из районного бюджета на 2022 год в бюджеты сел и сельских округов выделены целевые текущие трансферты в сумме 23 514,5 тысяч тенге, в том числе:

Шетпе ауылы – 1 036,0 мың теңге;
Жыңғылды ауылы – 1931,1 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі – 2 090,0 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі – 1 320,0 мың теңге;
Қызан ауылы – 3 133,0 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 2 366,4 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі – 1 918,0 мың теңге;
Жармыш ауылы – 2 882,0 мың теңге;
Ақшымырау ауылы – 1 391,0 мың теңге;
Онды ауылдық округі – 2 754,0 мың теңге;
Шебір ауылдық округі – 1 374,0 мың теңге;
Отпан ауылдық округі – 1 319,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

села Шетпе – 1 036,0 тысяч тенге;
села Жынгылды – 1931,1 тысяча тенге;
сельского округа Сайотес – 2 090,0 тысяч тенге;
сельского округа Тущыкудук – 1 320,0 тысяч тенге;
села Кызан – 3 133,0 тысячи тенге;
сельского округа Актобе – 2 366,4 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 1 918,0 тысяч тенге;
села Жармыш – 2 882,0 тысячи тенге;
села Акшымырау – 1 391,0 тысяча тенге;
сельского округа Онды – 2 754,0 тысячи тенге;
сельского округа Шебир – 1 374,0 тысячи тенге;
сельского округа Отпан – 1 319,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.