Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қаңтардағы №11/69 "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № 14/84 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қаңтардағы №11/69 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері осы шешімнің1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 057 894,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 257 139,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 751,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 71 400,0 теңге;
трансферттер түсімдері – 727 604,9 мың теңге;
2) шығындар – 1 074 884,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16 989,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 16 989,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 989,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 14 января 2022 года №11/69 "О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2022 - 2024 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 6 мая 2022 года № 14/84
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 14 января 2022 года №11/69 "О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 057 894,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 257 139,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 751,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 71 400,0 тенге;
поступления трансфертов –727 604,9 тысяч тенге;
2) затраты - 1 074 884,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 989,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 16 989,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 989,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.