Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 192 "Қалалар мен аудандардың білім бөлімдерінің ережелерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 30 қарашадағы № 538 қаулысы
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қалалар мен аудандардың білім бөлімдерінің ережелерін бекіту туралы" 2022 жылғы 4 мамырдағы № 192 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік мекеменің орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 110900, Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық ауылы, Гагарин көшесі, 36-ғимарат.".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) жоғарыда көрсетілген заңды тұлғаның Ережесіне енгізілген өзгерістің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысы әкімінің міндетін атқарушы А. Мұхамбетов

О внесении изменения в постановление акимата Костанайской области от 4 мая 2022 года № 192 "Об утверждении положений отделов образования городов и районов"
Постановление акимата Костанайской области от 30 ноября 2022 года № 538
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении положений отделов образования городов и районов" от 4 мая 2022 года № 192 следующее изменение:
в постановление государственного учреждения "Отдел образования Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области, утвержденном указанным постановлением:
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Местонахождение государственного учреждения: Республика Казахстан, 110900, Костанайская область, Карабалыкский район, поселок Карабалык, улица Гагарина, здание 36.".
2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию внесенного изменения в Положение вышеуказанного юридического лица в органах юстиции;
2) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Костанайской области А. Мухамбетов