Жер учаскеcіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 790 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, жер комиссиясының 2022 жылғы 1 сәуірдегі № 821 қорытындысы, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 401, № 402, № 403, № 404, № 405 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша жер учаскелеріне қауымдық сервитуттар белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2022 жылғы 22 сәуірдегі
№ 790 қаулысына
қосымша
"Қостанай облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы, Аэропорт көшесі, 3 ғимарат мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,0838 гектар, су құбырын салу үшін;
2) Қостанай қаласы, Аэропорт көшесі, 3 ғимарат мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,0560 гектар, кәрізді салу үшін;
3) Қостанай қаласы, Аэропорт көшесі, 3 ғимарат мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,1310 гектар, газбен жабдықтау желілерін салу үшін;
4) Қостанай қаласы, Аэропорт көшесі, 3 ғимарат мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,4552 гектар, сыртқы байланыс желісін салу үшін;
5) Қостанай қаласы, Аэропорт көшесі, 3 ғимарат мекенжайы бойынша орналасқан жалпы алаңы 0,3781 гектар, тез тұрғызылатын ангарға электр желілерін және 2 бірлік техникаға арналған тұрақ орындарын салу үшін.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 22 апреля 2022 года № 790
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения земельной комиссии от 1 апреля 2022 года № 821, землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 20 апреля 2022 года № 401, № 402, № 403, № 404, № 405, акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Установить Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Костанайской области" публичные сервитуты на земельные участки по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима город Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действии по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 22 апреля 2022 года
№ 790
Перечень земельных участков, на которые устанавливаются публичный сервитут Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Костанайской области"
1) для строительства водопровода, общей площадью 0,0838 гектар, расположенного по адресу: город Костанай, улица Аэропорт, здание 3;
2) для строительства канализации, общей площадью 0,0560 гектар, расположенного по адресу: город Костанай, улица Аэропорт, здание 3;
3) для строительства сетей газоснабжения, общей площадью 0,1310 гектар, расположенного по адресу: город Костанай, улица Аэропорт, здание 3;
4) для строительства наружной сети связи, общей площадью 0,4552 гектар, расположенного по адресу: город Костанай, улица Аэропорт, здание 3;
5) для строительства электрических сетей к легковозводимому ангару и мест стоянок для 2-х единиц техники, общей площадью 0,3781 гектар, расположенного по адресу: город Костанай, улица Аэропорт, здание 3.