Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 "Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 22 қазандағы № 151 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26234 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 677 275,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21 458 160,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49 915,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 477 648,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 691 552,7 мың теңге;
2) шығындар – 31 425 193,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 015 780,1 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 3 015 780,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 763 698,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 763 698,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 92 "О городском бюджете города Рудного на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 22 октября 2022 года № 151
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 92 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26234) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 677 275,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 458 160,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49 915,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 477 648,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 691 552,7 тысяч тенге;
2) затраты – 31 425 193,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 015 780,1 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 3 015 780,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 763 698,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 763 698,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

16 331,9
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
223 917,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
472 556,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
270 113,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
87 741,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
376 317,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
376 317,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
182 686,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 880,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 834,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
37 480,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
100 580,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32 289,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
14 567,6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 984 441,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 352 101,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
117 116,6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
57 116,6
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
60 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 201 974,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 453 005,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
748 968,4
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
33 010,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 103,2
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
907,4
2
Коммуналдық шаруашылық
1 202 173,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

16 331,9
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
223 917,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
472 556,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
270 113,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
87 741,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
376 317,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
376 317,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
182 686,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 880,0
021
Капитальные расходы государственного органа
6 834,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
37 480,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
100 580,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
32 289,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 567,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 984 441,4
1
Жилищное хозяйство
2 352 101,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
117 116,6
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
57 116,6
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
60 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 201 974,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 453 005,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
748 968,4
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
33 010,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
32 103,2
005
Капитальные расходы государственного органа
907,4
2
Коммунальное хозяйство
1 202 173,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)