Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 83 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18887,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1030,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17857,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 17366,0 мың теңге;
2) шығындар – 18943,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 56,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Аңғар ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 17366,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Аңғар ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 113,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 158,0 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 220,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 10.10.2022 № 160 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Арқалық қаласы Восточный ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27618,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2736,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24882,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 24708,0 мың теңге;
2) шығындар – 27807,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -189,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 189,3 мың теңге:

О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2022-2024 годы
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 6 января 2022 года № 83. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18887,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1030,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17857,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 17366,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18943,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 56,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете села Ангарское города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 17366,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Ангарское города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 113,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 158,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 220,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10.10.2022 № 160 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет села Восточное города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27618,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2736,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 24882,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 24708,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27807,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -189,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 189,3 тысяч тенге:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 189,3 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.04.2022 № 115 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Восточный ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 24708,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Восточный ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 73,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 101,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 10.10.2022 № 160 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Арқалық қаласы Екідің ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21550,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 440,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21110,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 20646,0 мың теңге;
2) шығындар – 21550,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,9 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.04.2022 № 115 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Екідің ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 20646,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Екідің ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 195,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 269,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 10.10.2022 № 160 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19327,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1242,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 221,5 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 189,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.04.2022 № 115 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Учесть, что в бюджете села Восточное города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 24708,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете села Восточное города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 73,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 101,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10.10.2022 № 160 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Утвердить бюджет села Екидин города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21550,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 440,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21110,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 20646,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21550,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 0,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.04.2022 № 115 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть, что в бюджете села Екидин города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 20646,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в бюджете села Екидин города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 195,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 269,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10.10.2022 № 160 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Утвердить бюджет села Жалгызтал города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19327,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1242,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 221,5 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 17863,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 17595,0 мың теңге;
2) шығындар – 19331,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4,1 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4,1 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 17595,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
12. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 112,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 156,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 10.10.2022 № 160 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Арқалық қаласы Жаңақала ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21176,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 565,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20611,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 19820,0 мың теңге;
2) шығындар – 21192,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16,6 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16,6 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Жаңақала ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 19820,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Жаңақала ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 321,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 470,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

поступлениям трансфертов – 17863,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 17595,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19331,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4,1 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 4,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).
11. Учесть, что в бюджете села Жалгызтал города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 17595,0 тысяч тенге.
12. Учесть, что в бюджете села Жалгызтал города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 112,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 156,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10.10.2022 № 160 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Утвердить бюджет села Жанакала города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21176,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 565,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20611,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 19820,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21192,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16,6 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 16,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Учесть, что в бюджете села Жанакала города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 19820,0 тысяч тенге.
15. Учесть, что в бюджете села Жанакала города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 321,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 470,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).

16. Арқалық қаласы Көктау ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18808,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1226,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 494,6 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17087,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 16812,0 мың теңге;
2) шығындар – 18842,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34,5 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Көктау ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 16812,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
18. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Көктау ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 114,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 161,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 10.10.2022 № 160 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Арқалық қаласы Үштөбе ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22584,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1088,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21496,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 21051,0 мың теңге;
2) шығындар – 22615,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31,8 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31,8 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 29.04.2022 № 115 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Үштөбе ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 21051,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Үштөбе ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 207,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 238,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

16. Утвердить бюджет села Коктау города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18808,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1226,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 494,6 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17087,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 16812,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18842,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 34,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).
17. Учесть, что в бюджете села Коктау города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 16812,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в бюджете села Коктау города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 114,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 161,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10.10.2022 № 160 (вводится в действие с 01.01.2022).
19. Утвердить бюджет села Уштобе города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22584,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1088,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21496,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 21051,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22615,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31,8 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 31,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 29.04.2022 № 115 (вводится в действие с 01.01.2022).
20. Учесть, что в бюджете села Уштобе города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 21051,0 тысяч тенге.
21. Учесть, что в бюджете села Уштобе города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 207,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 238,0 тысяч тенге.

Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 10.10.2022 № 160 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. Арқалық қаласы Фурманов ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27451,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1657,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25694,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 25300,0 мың теңге;
2) шығындар – 27503,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52,9 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 10.10.2022 № 160 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 25300,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
24. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 73,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 101,0 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 220,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 10.10.2022 № 160 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. Арқалық қаласы Целинный ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19607,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 680,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18927,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 18521,0 мың теңге;
2) шығындар – 19608,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,6 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1,6 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10.10.2022 № 160 (вводится в действие с 01.01.2022).
22. Утвердить бюджет села Фурманово города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27451,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1657,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25694,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 25300,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27503,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 52,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10.10.2022 № 160 (вводится в действие с 01.01.2022).
23. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 25300,0 тысяч тенге.
24. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 73,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 101,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 220,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10.10.2022 № 160 (вводится в действие с 01.01.2022).
25. Утвердить бюджет села Целинный города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19607,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 680,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18927,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 18521,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19608,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,6 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).

26. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Целинный ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 18521,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Целинный ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 193,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 213,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36778,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3623,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 77,8 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33077,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 32219,0 мың теңге;
2) шығындар – 36855,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -77,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 77,7 мың теңге.
Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
29. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 32219,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
30. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 227,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 191,0 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 440,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 30-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
31. Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26425,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 795,2 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25630,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 25199,0 мың теңге;

26. Учесть, что в бюджете села Целинный города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 18521,0 тысяч тенге.
27. Учесть, что в бюджете села Целинный города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 193,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 213,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).
28. Утвердить бюджет Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36778,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3623,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 77,8 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33077,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 32219,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36855,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -77,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 77,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 28 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).
29. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 32219,0 тысяч тенге.
30. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 227,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 191,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 440,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 30 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).
31. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26425,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 795,2 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25630,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 25199,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 26480,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -54,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54,8 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54,8 мың теңге.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 25199,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
33. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 180,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 251,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 10.10.2022 № 160 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22145,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3708,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18437,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 17775,0 мың теңге;
2) шығындар – 22210,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65,8 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 65,8 мың теңге.
Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
35. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 17775,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
36. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 188,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 254,0 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 220,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 36-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

2) затраты – 26480,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -54,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54,8 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 54,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 31 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).
32. Учесть, что в бюджете Каиндинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 25199,0 тысяч тенге.
33. Учесть, что в бюджете Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 180,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 251,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 33 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10.10.2022 № 160 (вводится в действие с 01.01.2022).
34. Утвердить бюджет Молодежного сельского округа города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22145,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3708,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18437,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 17775,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22210,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65,8 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 65,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 34 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).
35. Учесть, что в бюджете Молодежного сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 17775,0 тысяч тенге.
36. Учесть, что в бюджете Молодежного сельского округа города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 188,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 254,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 220,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 36 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).

38. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 33390,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
39. 2022 жылға арналған Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 85,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 115,0 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 220,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

38. Учесть, что в бюджете Родинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2022 год в сумме 33390,0 тысяч тенге.
39. Учесть, что в бюджете Родинского сельского округа города Аркалыка на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 85,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 115,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 220,0 тысяч тенге.

Ескерту. 39-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 10.10.2022 № 160 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
40. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық қалалық мәслихатының
2022 жылғы 6 қаңтардағы
№ 83 шешіміне
1-қосымша
Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2022 жылға арналған бюджетi
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 28.11.2022 № 169 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

Сноска. Пункт 39 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10.10.2022 № 160 (вводится в действие с 01.01.2022).
40. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 6 января 2022 года
№ 83
Бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 28.11.2022 № 169 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы