Мәслихаттың 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77 "Арқалық қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 139 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26101 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10584352,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2455608,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22274,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 351901,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 7754569,7 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 2702066,0 мың теңге;
2) шығындар – 10600033,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11911,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 22972,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 11061,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 166490,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 166490,0 тысяч теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -194082,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 194082,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 22972,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11061,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 182171,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған қала бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі республикалық бюджеттен 612559,0 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен 831705,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған қала бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі облыстық бюджеттен 1826436,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған қала бюджетінде нысаналы даму трансферттерінің көлемі облыстық бюджеттен 548985,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2021 года № 77 "О бюджете города Аркалыка на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 6 сентября 2022 года № 139. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 77 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26101) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10584352,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2455608,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22274,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 351901,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7754569,7 тысяч тенге, из них объем субвенций – 2702066,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10600033,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11911,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 22972,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11061,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 166490,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 166490,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -194082,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 194082,0 тысяч тенге:
поступление займов – 22972,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11061,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 182171,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 612559,0 тысяч тенге, из гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 831705,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города на 2022 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 1826436,6 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете города на 2022 год предусмотрен объем целевых трансфертов из областного бюджета на развитие в сумме 548985,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата