Арқалық қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 180 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арқалық қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15433330,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2746419,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 65144,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 68719,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12553047,7 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 1337697,0 мың теңге;
2) шығындар – 15499160,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9674,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 22025,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 12351,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 104140,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 104140,0 тысяч теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -179643,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 179643,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 22025,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12351,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 169969,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 14.12.2023 № 74 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 325202,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Аңғар – 20644,0 мың теңге;
Восточный – 23683,0 мың теңге;
Екідің – 23310,0 мың теңге;
Жалғызтал – 20912,0 мың теңге;
Жаңақала – 24300,0 мың теңге;
Көктау – 19033,0 мың теңге;
Үштөбе – 20808,0 мың теңге;
Фурманов – 28569,0 мың теңге;
Целинный – 21317,0 мың теңге;
Ашутасты – 33567,0 мың теңге;
Қайыңды – 28541,0 мың теңге;
Молодежный – 20844,0 мың теңге;
Родина – 39674,0 мың теңге.
3. 2024 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 333335,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Аңғар – 21477,0 мың теңге;
Восточный – 23696,0 мың теңге;
Екідің – 24069,0 мың теңге;

О бюджете города Аркалыка на 2023-2025 годы
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22 декабря 2022 года № 180. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 15433330,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2746419,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 65144,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 68719,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12553047,7 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1337697,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15499160,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9674,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 22025,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12351,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 104140,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 104140,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -179643,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 179643,8 тысяч тенге:
поступление займов – 22025,0 тысяч тенге;
погашение займов – 12351,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 169969,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 14.12.2023 № 74 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете города на 2023 год предусмотрен объем субвенций в сумме 325202,0 тысяч тенге, передаваемых из бюджета города бюджетам сел и сельских округов города Аркалыка, в том числе:
Ангарское – 20644,0 тысяч тенге;
Восточное – 23683,0 тысяч тенге;
Екидин – 23310,0 тысяч тенге;
Жалгызтал – 20912,0 тысяч тенге;
Жанакала – 24300,0 тысяч тенге;
Коктау – 19033,0 тысяч тенге;
Уштобе – 20808,0 тысяч тенге;
Фурманово – 28569,0 тысяч тенге;
Целинное – 21317,0 тысяч тенге;
Ашутастинского – 33567,0 тысяч тенге;
Каиндинского – 28541,0 тысяч тенге;
Молодежного – 20844,0 тысяч тенге;
Родинского – 39674,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете города на 2024 год предусмотрен объем субвенций в сумме 333335,0 тысяч тенге, передаваемых из бюджета города бюджетам сел и сельских округов города Аркалыка, в том числе:
Ангарское – 21477,0 тысяч тенге;
Восточное – 23696,0 тысяч тенге;
Екидин – 24069,0 тысяч тенге;

Жалғызтал – 21121,0 мың теңге;
Жаңақала – 25197,0 мың теңге;
Көктау – 19807,0 мың теңге;
Үштөбе – 22506,0 мың теңге;
Фурманов – 28642,0 мың теңге;
Целинный – 22093,0 мың теңге;
Ашутасты – 35026,0 мың теңге;
Қайыңды – 28428,0 мың теңге;
Молодежный – 21406,0 мың теңге;
Родина – 39867,0 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 346631,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Аңғар – 22212,0 мың теңге;
Восточный – 24621,0 мың теңге;
Екідің – 25039,0 мың теңге;
Жалғызтал – 21845,0 мың теңге;
Жаңақала – 26623,0 мың теңге;
Көктау – 20360,0 мың теңге;
Үштөбе – 22886,0 мың теңге;
Фурманов – 29740,0 мың теңге;
Целинный – 22931,0 мың теңге;
Ашутасты – 37472,0 мың теңге;
Қайыңды – 29313,0 мың теңге;
Молодежный – 22431,0 мың теңге;
Родина – 41158,0 мың теңге.
5. 2023 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4786622,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 14.12.2023 № 74 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2023 жылға арналған қала бюджетінде нысаналы даму трансферттерінің көлемі Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 1878321,0 мың теңге сомасында, республикалық бюджеттен 2564584,0 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 1715570,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 14.12.2023 № 74 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2023 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер көлемі 25875,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

Жалгызтал – 21121,0 тысяч тенге;
Жанакала – 25197,0 тысяч тенге;
Коктау – 19807,0 тысяч тенге;
Уштобе – 22506,0 тысяч тенге;
Фурманово – 28642,0 тысяч тенге;
Целинное – 22093,0 тысяч тенге;
Ашутастинского – 35026,0 тысяч тенге;
Каиндинского – 28428,0 тысяч тенге;
Молодежного – 21406,0 тысяч тенге;
Родинского – 39867,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете города на 2025 год предусмотрен объем субвенций в сумме 346631,0 тысяч тенге, передаваемых из бюджета города бюджетам сел и сельских округов города Аркалыка, в том числе:
Ангарское – 22212,0 тысяч тенге;
Восточное – 24621,0 тысяч тенге;
Екидин – 25039,0 тысяч тенге;
Жалгызтал – 21845,0 тысяч тенге;
Жанакала – 26623,0 тысяч тенге;
Коктау – 20360,0 тысяч тенге;
Уштобе – 22886,0 тысяч тенге;
Фурманово – 29740,0 тысяч тенге;
Целинное – 22931,0 тысяч тенге;
Ашутастинского – 37472,0 тысяч тенге;
Каиндинского – 29313,0 тысяч тенге;
Молодежного – 22431,0 тысяч тенге;
Родинского – 41158,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете города на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 4786622,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 14.12.2023 № 74 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Учесть, что в бюджете города на 2023 год предусмотрен объем целевых трансфертов на развитие из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 1878321,0 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 2564584,0 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 1715570,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 14.12.2023 № 74 (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Учесть, что в бюджете города на 2023 год предусмотрен объем бюджетных кредитов из республиканского бюджета в сумме 25875,0 тысяч тенге, в том числе:

мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 25875,0 мың теңге сомасында.
8. Алып тасталды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 21.04.2023 № 7 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Арқалық қаласының 2023 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
10. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық қалалық мәслихатының

местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 25875,0 тысяч тенге.
8. Исключен решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 21.04.2023 № 7 (вводится в действие с 01.01.2023).
9. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Аркалыка на 2023 год, не установлен.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата

12 773,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12 773,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 094 554,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
249 065,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
249 065,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
249 065,0
2
Әлеуметтiк көмек
685 163,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
685 163,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
279 566,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 740,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 643,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 085,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
118 532,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
71 637,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
64 979,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
40 330,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65 651,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
160 326,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
160 326,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 682,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 278,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
30 632,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
41 734,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 911 015,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 612 684,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлiмi
1 596 076,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 405 670,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

12 773,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12 773,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 094 554,0
1
Социальное обеспечение
249 065,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
249 065,0
005
Государственная адресная социальная помощь
249 065,0
2
Социальная помощь
685 163,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
685 163,0
002
Программа занятости
279 566,0
006
Оказание жилищной помощи
7 740,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 643,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 085,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
118 532,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71 637,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
64 979,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
40 330,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65 651,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
160 326,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
160 326,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
83 682,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 278,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
30 632,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
41 734,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 911 015,2
1
Жилищное хозяйство
1 612 684,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 596 076,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 405 670,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 468,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
127 496,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
127 496,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 115,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
60 381,0
02
Қорғаныс
34 534,0
1
Әскери мұқтаждар
23 677,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23 677,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
23 677,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
10 857,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 857,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 530,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
327,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 220,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
13 220,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 220,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
13 220,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 387 340,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
264 811,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
264 811,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
264 811,0
2
Әлеуметтiк көмек
952 871,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
952 871,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
289 350,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
70 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 611,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 403,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
147 123,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
179 623,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
99 124,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
39 468,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
127 496,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
127 496,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
67 115,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
60 381,0
02
Оборона
34 534,0
1
Военные нужды
23 677,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
23 677,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
23 677,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
10 857,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 857,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 530,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
327,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 220,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
13 220,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13 220,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
13 220,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 387 340,0
1
Социальное обеспечение
264 811,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
264 811,0
005
Государственная адресная социальная помощь
264 811,0
2
Социальная помощь
952 871,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
952 871,0
002
Программа занятости
289 350,0
006
Оказание жилищной помощи
70 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 611,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 403,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
147 123,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
179 623,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
99 124,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью