Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 89 "Лисаков қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2022 жылғы 6 маусымдағы № 145 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 89 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26312 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7054389,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3358868,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 51275,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 38726,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3605520,5 мың теңге;
2) шығындар – 7363238,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -39152,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39152,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 89 "О бюджете города Лисаковска на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 6 июня 2022 года № 145
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 89 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26312) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7054389,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3358868,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 51275,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38726,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3605520,5 тысяч тенге;
2) затраты – 7363238,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -39152,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39152,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 269696,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269696,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы С. Шалдыбаева
Мәслихаттың
2022 жылғы 6 маусымдағы
№ 145 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

5) дефицит (профицит) бюджета – -269696,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269696,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 июня 2022 года
№ 145
Приложение 1
к решению маслихата

40 169,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
39 998,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
171,0
2
Әлеуметтiк көмек
442 557,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
442 557,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
187 081,7
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 334,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48 806,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 798,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
56 586,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
38 749,3
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
50 687,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 515,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
115 706,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 706,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 403,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
529,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 000,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25 735,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 039,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 021 813,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
976 830,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61 231,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
57 720,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3 511,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
915 599,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
874 106,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

40 169,0
005
Государственная адресная социальная помощь
39 998,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
171,0
2
Социальная помощь
442 557,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
442 557,6
002
Программа занятости
187 081,7
006
Оказание жилищной помощи
19 334,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48 806,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 798,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56 586,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
38 749,3
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50 687,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 515,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
115 706,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 706,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 403,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
529,0
021
Капитальные расходы государственного органа
15 000,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
25 735,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 039,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 021 813,3
1
Жилищное хозяйство
976 830,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61 231,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
57 720,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3 511,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
915 599,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
874 106,3
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры