Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 89 "Лисаков қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № 160 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 89 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26312 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6984381,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3358868,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 51275,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 38726,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3535512,6 мың теңге;
2) шығындар – 7293230,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -39152,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39152,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 269696,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269696,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 89 "О бюджете города Лисаковска на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 17 августа 2022 года № 160
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 89 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26312) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6984381,6 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3358868,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 51275,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38726,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3535512,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7293230,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -39152,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39152,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -269696,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269696,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

39 998,0
2
Әлеуметтiк көмек
391 168,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
391 168,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
137 081,7
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 334,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 806,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 798,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
56 586,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
38 749,3
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
53 158,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 655,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
126 186,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126 186,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 559,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
529,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 894,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25 735,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 039,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
430,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 936 726,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
981 774,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66 175,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
62 664,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3 511,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
915 599,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
874 106,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
41 493,0
2
Коммуналдық шаруашылық
785 168,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

39 998,0
2
Социальная помощь
391 168,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
391 168,7
002
Программа занятости
137 081,7
006
Оказание жилищной помощи
19 334,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 806,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 798,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56 586,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
38 749,3
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
53 158,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 655,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
126 186,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126 186,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 559,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
529,0
021
Капитальные расходы государственного органа
18 894,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
25 735,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 039,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
430,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 936 726,9
1
Жилищное хозяйство
981 774,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66 175,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
62 664,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3 511,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
915 599,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
874 106,3
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
41 493,0
2
Коммунальное хозяйство
785 168,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)