Мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсаңдағы № 105 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2022 жылғы 19 тамыздағы № 165 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсаңдағы № 105 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162768 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160660,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17746,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 142914,0 мың теңге;
2) шығындар – 162708,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2048,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2048,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2021 года № 105 "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 19 августа 2022 года № 165
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 105 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162768) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 160660,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17746,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 142914,0 тысяч тенге;
2) затраты – 162708,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2048,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2048,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.