Лисаков қаласы бойынша 2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 22 қарашадағы № 453 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Лисаковску на 2023 год
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 22 ноября 2022 года № 453. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью, утвержденные приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498, акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстарда, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде Лисаков қаласы бойынша 2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Лисаковску на 2023 год в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның көшірмесін мемлекеттік және орыс тілдерінде электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу және рәсми жариялау үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына жіберуді;

1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Ибраев
Әкімдіктің
2022 жылғы 22 қарашадағы
№ 453 қаулысына
қосымша
Лисаков қаласы бойынша 2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар балаларға арналған Лисаков арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
79
2%
1
2
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Лисаков қаласы білім бөлімінің мектеп – лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
82
2%
1
3
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Лисаков қаласы білім бөлімінің мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
79
2%
1
4
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Лисаков қаласы әкімдігі білім бөлімінің Октябрь жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
72
2%
1
5
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Лисаков қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
75
2%
1
6
"Уста плюс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
94
2%
2
7
"Алтын Омир" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
78
2%
1
8
Лисаков қаласы әкімдігінің "Лисаковқалакоммунэнерго" өндірістік-шаруашылық бірлестігі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
61
2%
1

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
от 22 ноября 2022 года
№ 453
Квота рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Лисаковску на 2023 год
Наименование организации
Списочная численность работников в организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
Коммунальное государственное учреждение "Лисаковская специальная школа-интернат для детей с особыми образовательными потребностями" Управления образования акимата Костанайской области
79
2%
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей отдела образования города Лисаковска" Управления образования акимата Костанайской области
82
2%
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Школа - гимназия отдела образования города Лисаковска" Управления образования акимата Костанайской области
79
2%
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Октябрьская общеобразовательная школа отдела образования города Лисаковска" Управления образования акимата Костанайской области
72
2%
1
5
Коммунальное государственное предприятие "Лисаковская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
75
2%
1
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "Уста плюс"
94
2%
2
7
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алтын Омир"
78
2%
1
8
Государственное коммунальное предприятие производственно-хозяйственное объединение "Лисаковскгоркоммунэнерго" акимата города Лисаковска"
61
2%
1