2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 4 қарашадағы № 271 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Денисов ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Нұрғалиев Б.М.
Әкімдіктің

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 4 ноября 2022 года № 271
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год, в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Нургалиев
Приложение
к постановлению акимата

2022 жылғы 4 қарашадағы
№ 271 қаулысына
қосымша
2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота
Атауы
Жыл басындағы жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, белгіленген квота саны (адам)
Мүгедектігі бар адамдар санатына жатқызылған жұмыскерлер жұмыс істейтін жұмыс орындарының саны (бірлік)
барлығы
оның ішінде 2023 жылға
1.
"Денисов ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
50
2
1
1
-

от 4 ноября 2022 года
№ 271
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2023 год
Наименование
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (процент от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными и опасными условиями труда (человек)
Количество рабочих мест уже занятых работниками, отнесенных к категории лиц с инвалидностью (единиц)
всего
в том числе на 2023 год
Коммунальное государственное казенное предприятие "Районный дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Денисовского района"
50
2
1
1
-