Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 96 "Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 21 ақпандағы № 134 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 96 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26237 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 6-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 848 695,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 742 595,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 28 852,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 500,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2 072 748,5 мың теңге;
2) шығындар – 6 117 130,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -5 419,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 116 486,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 121 905,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12 400,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -275 415,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275 415,7 мың теңге.";
"6. Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 10 092,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 96 "О районном бюджете Житикаринского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21 февраля 2022 года № 134
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 96 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26237) следующие изменения:
пункты 1, 6 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 5 848 695,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 742 595,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 28 852,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 072 748,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 117 130,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -5 419,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 116 486,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 121 905,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 400,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -275 415,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 275 415,7 тысяч тенге.";
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2022 год в сумме 10 092,6 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
58511,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
58211,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44418,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
134497,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
134497,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72397,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2192,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19694,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
40214,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
206743,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
195817,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6491,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6491,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
189326,9
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
165040,9
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
633,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
23653,0
2
Коммуналдық шаруашылық
10926,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4926,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4926,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6000,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1589,1
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
4410,9
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
383003,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
94961,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
58511,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58211,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44418,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
134497,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
134497,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
72397,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2192,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
19694,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
40214,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
206743,9
1
Жилищное хозяйство
195817,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6491,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6491,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
189326,9
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
165040,9
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
633,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23653,0
2
Коммунальное хозяйство
10926,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4926,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4926,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6000,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1589,1
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
4410,9
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
383003,0
1
Деятельность в области культуры
94961,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)