Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 101 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 144 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 101 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Пригородный ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 826,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 748,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 38 078,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 720,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 894,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 894,9 мың теңге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) кентішілік жолдарды орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеу.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 101 "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11 марта 2022 года № 144
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 101 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Пригородное на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 39 826,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 748,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38 078,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 720,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 894,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 894,9 тысячи тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) разработка технической документации на средний ремонт внутрипоселковых дорог.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.