Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 тамыздағы № 179 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 97 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 690 261,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 111 465,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 257,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 268,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 558 271,4 мың теңге;
2) шығындар – 698 081,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 820,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 820,3 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2022 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31) тармақшалармен толықтырылсын:
"20) өзге де ағымдағы шығыстарды өтеу;
21) Жітіқара қаласы, Доскали Асымбаев көшесі, 51 мекенжайы бойынша орналасқан ғимаратта пандустарды, кіреберіс тобын дайындау және орнату бойынша жұмыстар;
22) 6 шағын ауданда № 29 үйдің бойындағы тротуармен кварталішілік өткелдің учаскесін ағымдағы жөндеу;
23) 11 шағын ауданда № 18 үйдің бойындағы автомобиль жол жабынын ағымдағы жөндеу;
24) Жітіқара қаласы көшелерінің автомобиль жолдарын және кварталішілік өткелдерін ағымдағы жөндеу объектілері бойынша жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама жүргізу;
25) Жітіқара қаласын абаттандыру бойынша қоғамдық жұмыстарға қатысатын тұлғалардың қызметтеріне ақы төлеу;
26) Жітіқара қаласының автомобиль жолдарындағы нөсер құдықтарын ағымдағы жөндеу;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 97 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10 августа 2022 года № 179
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 97 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 690 261,4 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 111 465,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 257,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 268,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 558 271,4 тысяча тенге;
2) затраты – 698 081,7 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 820,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 820,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в бюджете города Житикары Житикаринского района на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе на:
1) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";
пункт 7 дополнить подпунктами 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31) следующего содержания:
"20) возмещение прочих текущих расходов;
21) работы по изготовлению и установке пандусов, входной группы в здании расположенного по адресу город Житикара, улица Доскали Асымбаева, 51;
22) текущий ремонт участка внутриквартального проезда с тротуаром в 6 микрорайоне вдоль дома № 29;
23) текущий ремонт автомобильного дорожного покрытия в 11 микрорайоне вдоль дома № 18;
24) проведение экспертизы качества работ и материалов, по объектам текущего ремонта автомобильных дорог улиц и внутриквартальных проездов г.Житикара;
25) оплата услуг лиц участвующих в общественных работах по благоустройству города Житикара;
26) текущий ремонт ливневых колодцев на автомобильных дорогах города Житикары;

27) Жітіқара қаласының орталық саябағы аумағындағы көлді толтыру үшін сумен жабдықтау жөніндегі қызметтер;
28) пайдаланылған шамдарды кәдеге жаратумен жинауға, жинақтауға және уақытша сақтауға арналған контейнерлерге қызмет көрсету жөніндегі қызмет;
29) баннерлерді жасау бойынша жұмыстар;
30) Жітіқара қаласының көшелерін күтіп ұстау жөніндегі жұмыстар (бейіндеу);
31) Жітіқара қаласының Дружба шағын ауданындағы кварталішілік жолдарды күтіп ұстау жөніндегі жұмыстар (бейіндеу).";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

27) услуги по водоснабжению, для заполнения озера на территории центрального сквера города Житикары;
28) услуга по обслуживанию контейнеров для сбора, накопления и временного хранения отработанных ламп с утилизацией;
29) работы по изготовлению баннеров;
30) работы по содержанию дорог улиц города Житикары (профилировка);
31) работы по содержанию внутриквартальных дорог в микрорайоне Дружба города Житикары (профилировка).";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.