Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 101 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 тамыздағы № 182 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 101 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Пригородный ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 193 160,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 775,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 88,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 189 297,9 мың теңге;
2) шығындар – 195 055,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 894,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 894,9 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2022 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.";
мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
"4-2. Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2022 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Жітіқара ауданы Пригородный ауылының көшесін жарықтандыруды монтаждауға;
2) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Автомобилистов көшесін орташа жөндеуге;
3) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Алтынсарина көшесін орташа жөндеуге;
4) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Дачная көшесін орташа жөндеуге;
5) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Дорожная көшесін орташа жөндеуге;
6) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Баймагамбетова көшесін орташа жөндеуге;
7) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Вокзальная көшесін орташа жөндеуге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 101 "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 10 августа 2022 года № 182
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 101 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Пригородное на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 193 160,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 775,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 88,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 189 297,9 тысяч тенге;
2) затраты – 195 055,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 894,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 894,9 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе на:
1) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) монтаж уличного освещения села Пригородное Житикаринского района;
2) средний ремонт улицы Автомобилистов в селе Пригородное Житикаринского района;
3) средний ремонт улицы Алтынсарина в селе Пригородное Житикаринского района;
4) средний ремонт улицы Дачная в селе Пригородное Житикаринского района;
5) средний ремонт улицы Дорожная в селе Пригородное Житикаринского района;
6) средний ремонт улицы Баймагамбетова в селе Пригородное Житикаринского района;
7) средний ремонт улицы Вокзальная в селе Пригородное Житикаринского района;

8) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Достоевский көшесін орташа жөндеуге;
9) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Станционная көшесін орташа жөндеуге;
10) Жітіқара ауданы Пригородный ауылындағы Степная көшесін орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың

8) средний ремонт улицы Достоевского в селе Пригородное Житикаринского района;
9) средний ремонт улицы Станционная в селе Пригородное Житикаринского района;
10) средний ремонт улицы Степная в селе Пригородное Житикаринского района.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение
к решению маслихата