Жітіқара ауданы Забелов ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 238 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Забелов ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123 008,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 022,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 88,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 119 898,0 мың теңге;
2) шығындар – 123 801,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -793,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 793,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 63 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен Забелов ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 13 478,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Забелов ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2023 жылға арналған Забелов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) кеңселік техниканы сатып алуға;
3) Забелов ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
4) Забелов ауылының көшелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеуге;
5) Забелов ауылының көшелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу;
6) Забелов ауылында балалар ойын алаңын орнату;
7) Забелов ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждау;
8) Забелов ауылында мал қорымын орнату бойынша жұмыстар.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.05.2023 № 34 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.10.2023 № 63 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі)шешімдерімен.

О бюджете села Забеловка Житикаринского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 238. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Забеловка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 123 008,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3022,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 88,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 119 898,0 тысяч тенге;
2) затраты – 123 801,7 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -793,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 793,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 63 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Забеловка на 2023 год, предусмотрен в сумме 13 478,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Забеловка в районный бюджет на 2023 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Забеловка на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) приобретение офисной техники;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог села Забеловка;
4) разработка технической документации на средний ремонт улиц села Забеловка;
5) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц села Забеловка;
6) установка детской площадки в селе Забеловка;
7) монтаж уличного освещения улиц села Забеловка;
8) работы по установке скотомогильника в селе Забеловка.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.05.2023 № 34 (вводится в действие с 01.01.2023); от 06.10.2023 № 63 (вводится в действие с 01.01.2023).

4-1. Жітіқара ауданы Забелов ауылының 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Жітіқара ауданы Забелов ауылының Правонабережная, Степная, Октябрьская және Победа көшелерін орташа жөндеу.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.05.2023 № 34 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 63 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі)

4-1. Учесть, что в бюджете села Забеловка Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) средний ремонт улиц Правонабережная, Степная, Октябрьская и Победы села Забеловка Житикаринского района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.05.2023 № 34 (вводится в действие с 01.01.2023); с изменением, внесенным решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 63 (вводится в действие с 01.01.2023).

5. Кезекті қаржы жылына арналған Забелов ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 238 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданы Забелов ауылының 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 63 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

5. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Забеловка, не подлежащих секвестру не установлен.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 декабря 2022 года
№ 238
Бюджет села Забеловка Житикаринского района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 63 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы