Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 73 "Қамысты ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 тамыздағы № 160 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 73 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26236 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 876 560,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 264 905,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 362,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9 600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 595 693,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 991 440,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 38 468,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттік кредиттер – 59 729,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 21 261,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -153 348,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153 348,3 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 73 "О районном бюджете Камыстинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 10 августа 2022 года № 160
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 73 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26236) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 876 560,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 264 905,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 362,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 600,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 595 693,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3 991 440,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38 468,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 59 729,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 261,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 153 348,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153 348,3 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.