2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 қазандағы № 169 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес, Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде бойынша мүгедектігі бар адамдардың үшін 2023 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 22 октября 2022 года № 169
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Қамысты ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлім" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Бекмұхамедов
Қамысты
ауданы әкімдігінің
2022 ж. 22 қазандағы
№ 169 қаулысына
қосымша
2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота
Атауы
Жыл басындағы жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, белгіленген квота саны (адам)
Мүгедектер санатына жатқызылған жұмыскерлер жұмыс істейтін жұмыс орындарының саны (бірлік)
барлығы
оның ішінде 2023 жылға
1.
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қамысты аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
200
3
6
1
3
Барлығы
200
6
1
3

2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Камыстинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Бекмухамедов
Приложение
к постановлению акимата
Камыстинского района
от "22" октября 2022 г.
№ 169
Квота рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Наименование
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными и опасными условиями труда (человек)
Количество рабочих мест уже занятых работниками, отнесенных к категории инвалидов (единиц)
всего
в том числе на 2023 год
1.
Коммунальное государственное предприятие "Камыстинская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
200
3
6
1
3
Всего
200
6
1
3