Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 215 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177291,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 175462,5 мың теңге;
2) шығындар – 177291,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,2 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 23.11.2023 № 116 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2023 жылға 168096,0 мың теңге сомасында;

О бюджете села Карабатыр Камыстинского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 215.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Карабатыр Камыстинского района на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 177291,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1820,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 9,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 175462,5 тысяч тенге;
2) затраты – 177291,7 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 23.11.2023 № 116 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете села Карабатыр Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2023 год в сумме 168096,0 тысяч тенге;

2024 жылға 21171,0 мың теңге сомасында;
2025 жылға 21170,0 мың теңге сомасында.
3. 2023 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 215 шешіміне
1-қосымша
Қарабатыр ауылының 2023 жылға арналған бюджеті

2024 год в сумме 21171,0 тысяча тенге;
2025 год в сумме 21170,0 тысяч тенге.
3. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2023 год отсутствует.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 декабря 2022 года
№ 215
Бюджет села Карабатыр на 2023 год