Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 114 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162831 болып тіркелген), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 162 914,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52 003,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 110 911,1 мың теңге;
2) шығындар – 174 095,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 181,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 181,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Белоглин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 880,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 837,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 043,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 880,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Бозкөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 362,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 713,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 649,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 362,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2021 года № 88 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 30 марта 2022 года № 114
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 88 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162831), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 162 914,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52 003,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 110 911,1 тысяч тенге;
2) затраты – 174 095,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 181,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 181,0 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 880,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 837,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 043,0 тысячи тенге;
2) затраты – 20 880,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,8 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Боскольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 362,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 713,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 649,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 362,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,3 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

"25. Тоғызақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 446,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 866,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 83 580,9 мың теңге;
2) шығындар – 91 447,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық
аудандық мәслихатының

"25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 446,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 866,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 83 580,9 тысяч тенге;
2) затраты – 91 447,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата