Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 шешімі.
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарабалық кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 738 943,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 155 320,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 583 623,2 мың теңге;
2) шығындар – 741 624,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 681,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 681,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 29.11.2023 № 62 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 67 838,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Белоглин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 865,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 870,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 195 995,3 мың теңге;
2) шығындар – 201 647,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -782,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 782,2 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2023 № 59 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2023 жылға арналған Белоглин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 757,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Бозкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 413,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 068,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 42 345,6 мың теңге;
2) шығындар – 48 693,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1280,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 280,2,0 мың теңге.

О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 187.
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 738 943,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 155 320,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 583 623,2 тысячи тенге;
2) затраты – 741 624,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 681,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 681,5 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29.11.2023 № 62 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 67 838,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 245,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 870,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 195 375,3 тысяч тенге;
2) затраты – 201 027,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -782,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 782,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31.07.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Учесть, что в бюджете Белоглинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 21 757,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Боскольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 413,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 068,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42 345,6 тысяч тенге;
2) затраты – 48 693,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1280,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1280,2 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 31.07.2023 № 35 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2023 жылға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 869,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Бөрлі ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 537,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 243,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 294,7 мың теңге;
2) шығындар – 50 945,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -408,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 408,2 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2023 № 59 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2023 жылға арналған Бөрлі ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 481,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Лесное ауылының2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 175,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 232,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 943,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 257,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -82,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82,6 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2023 № 59 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2023 жылға арналған Лесное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 689,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Михайлов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95 309,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 149,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 92 160,4 мың теңге;
2) шығындар – 95 818,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31.07.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Учесть, что в бюджете Боскольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 23 869,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 579,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 243,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 47 336,7 тысяч тенге;
2) затраты – 50 987,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 408,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –408,2,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31.07.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Учесть, что в бюджете Бурлинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 25 481,0 тысяча тенге.
9. Утвердить бюджет села Лесное на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 815,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 232,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 23 583,0 тысячи тенге;
2) затраты – 25 897,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 82,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31.07.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Учесть, что в бюджете села Лесное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 16 689,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 269,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 149,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 89 120,4 тысяч тенге;
2) затраты – 92 778,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -508,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 508,8 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2023 № 59 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2023 жылға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 19 211,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Новотроицк ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 156 150,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 394,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 151 756,5 мың теңге;
2) шығындар – 156 690,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -540,2 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 540,2 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2023 № 59 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2023 жылға арналған Новотроицк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 26 417,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Победа ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 746,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 813,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27 933,3 мың теңге;
2) шығындар – 28 887,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -141,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141,4 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2023 № 59 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2023 жылға арналған Победа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 809,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Өрнек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 729,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 469,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36 260,7 мың теңге;
2) шығындар – 40 165,1 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -508,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 508,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31.07.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 19 211,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 320,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 394,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 137 926,1 тысяч тенге;
2) затраты – 142 860,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 540,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31.07.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Учесть, что в бюджете Новотроицкого сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 26 417,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Победа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 659,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 813,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 846,4 тысяч тенге;
2) затраты – 28 800,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 141,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 141,4 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31.07.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Учесть, что в бюджете села Победа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 21 809,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 623,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 469,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 154,4 тысячи тенге;
2) затраты – 38 058,8 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -435,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 435,4 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2023 № 59 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2023 жылға арналған Өрнек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 616,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Қособа ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 863,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 410,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33 453,7 мың теңге;
2) шығындар – 43 888,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 024,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 024,9 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2023 № 59 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2023 жылға арналған Қособа ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 932,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Смирнов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 092,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 732,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 207 360,0 мың теңге;
2) шығындар – 212 868,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 776,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 776,5 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2023 № 59 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2023 жылға арналған Смирнов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 606,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Станционный ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 435,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 435,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31.07.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
18. Учесть, что в бюджете Урнекского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 17 616,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 867,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 410,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38 457,1 тысяч тенге;
2) затраты – 48 892,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 0 24,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 024,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31.07.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
20. Учесть, что в бюджете Кособинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 17 932,0 тысячи тенге.
21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 019,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 732,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 139 287,0 тысяч тенге;
2) затраты – 144 795,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1776,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1776,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31.07.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
22. Учесть, что в бюджете Смирновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 25 606,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 29.11.2023 № 62 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2023 жылға арналған Тоғызақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 30 485,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық
аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29.11.2023 № 62 (вводится в действие с 01.01.2023).
26. Учесть, что в бюджете Тогузакского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 30 485,0 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата