Славен ауылының "Ж.А. Жатиев" жеке кәсіпкерінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қособа ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 шілдедегі № 8 шешімі. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қособа ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қособа ауылдық округі әкімінің 20.09.2022 № 13 шешімімен (алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыска енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Занының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2022 жылғы 20 шілдедегі № 01-20/164 ұсынысы негізінде Қособа ауылдық округінің әкімі ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қособа ауылдық округінің Славен ауылының "Жатиев Жанболат Адильханович" жеке кәсіпкерінің аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық - эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық – эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарабалық аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотия ошағында ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу үшін қажетті санитариялық-эпидемияға қарсы және ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды жүргізу ұсынылсын.
3. "Қособа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об установлении ограничительных мероприятий на территории ИП "Жатиев Ж.А." села Славенка
Решение акима Кособинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 28 июля 2022 года № 8. Утратило силу решением акима Кособинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 20 сентября 2022 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Кособинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 20.09.2022 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Карабалыкская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 20 июля 2022 года № 01-20/164 аким Кособинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории индивидуального предпринимателя "Жатиев Жанбулат Адильханович" села Славенка Кособинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать республиканскому государственному учреждению "Карабалыкское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Карабалыкская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), провести необходимые санитарно-противоэпидемиологические и ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Кособинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет –ресурсында орналыстырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз атымда қалдырамын.
5. Осы шешім алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыска енгізіледі.
Әкімнің м.а. М. Велин
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетінің
Қарабалық аудандық
аумақтық инспекциясы"
ММ басшысы
__________ М. Балмагамбетова
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
ветеринария басқармасы"
ММ Қарабалық ауданы
бойынша мемлекеттік
ветеринариялық дәрігері
___________ Ж. Джаксыбаева
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы әкімдігі
ветеринария басқармасының
"Қарабалық ауданының
Ветеринариялық станциясы"
КМК директорының м.а.
____________ К. Султанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті Қостанай
облысының санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
департаменті Қарабалық аудандық
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау басқармасы"
РММ басшысының м. а.
____________ С. Ибраева

2) размещение настоящего решения на интернет ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима М. Велин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель ГУ "Карабалыкская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
______________ М. Балмагамбетова
СОГЛАСОВАНО
Государственный ветеринарный
врач по Карабалыкскому району
ГУ "Управление ветеринарии
акимата Костанайской области"
_______________ Ж. Джаксыбаева
СОГЛАСОВАНО
И.о. директора КГП "Ветеринарная
станция Карабалыкского района"
Управления ветеринарии акимата
Костанайской области"
___________________ К. Султанов
СОГЛАСОВАНО
И.о. руководителя РГУ "Карабалыкское
районное Управление санитарно-
эпидемиологического контроля
Департамента санитарно-
эпидемиологического контроля
Костанайской области Комитета
санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
____________________ С. Ибраева