Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, шағын аудандар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 194 шешімі. Жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 115 шешімімен
Ескерту. Жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 22.12.2023 № 115 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 "Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, шағын аудандар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, шағын аудан, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы М. Сартов
Мәслихаттың
2022 жылғы 29 шілдедегі
№ 194 шешіміне
1-қосымша
Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, шағын аудандар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, шағын аудандар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібі (бұдан әрі - тәртіп) "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 "Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес әзірленді және Заречный ауылдық округінің ауылдар, шағын аудандар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындарының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.

Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 29 июля 2022 года № 194. Отменено решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 22 декабря 2023 года № 115
Сноска. Отменено решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.12.2023 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества", Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить количественный состав представителей жителей микрорайонов, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского районного маслихата М. Сартов
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 июля 2022 года
№ 194
Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области
Глава 1. Общие положения
1. Настоящий порядок проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области (далее - порядок) разработан в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и устанавливает порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей микрорайонов, улиц, многоквартирных жилых домов Заречного сельского округа.

2. Осы тәртіпте мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) жергілікті қоғамдастық - шекараларында жергілікті өзін-өзі басқару жүзеге асырылатын, оның органдары құрылатын және жұмыс істейтін тиісті әкімшілік-аумақтық бөлініс аумағында тұратын тұрғындардың (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) жиынтығы;
2) жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиыны - ауыл, шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындарының (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлауға тікелей қатысуы.
2-тарау. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібі
3. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын өткізу үшін Заречный ауылдық округінің аумағы учаскелерге (ауылдар, шағын аудандар, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер) бөлінеді.
4. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарында саны үш адамнан аспайтын жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдардың, шағын аудандардың, көшелердің, көппәтерлі тұрғын үйлердің тұрғындары сайланады.
5. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын Заречный ауылдық округінің әкімі шақырады және ұйымдастырады.
6. Жергілікті қоғамдастықтың халқына жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарының шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы Заречный ауылдық округінің әкімі бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе жергілікті атқарушы органдардың ресми интернет-ресурстары арқылы олар өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірмей хабарлайды.
7. Шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй шегінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын өткізуді Заречный ауылдық округінің әкімі ұйымдастырады.
Шағын аудан немесе көше шегінде көппәтерлі үйлер болған жағдайда, көппәтерлі үйдің бөлек жиындары өткізілмейді.
8. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының ашылуы алдында тиісті ауылдың, шағын ауданның, көшенің, көппәтерлі тұрғын үйдің қатысып отырған, оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиыны осы шағын ауданда, көшеде, көппәтерлі үйде тұратын және оған қатысуға құқығы бар тұрғындардың (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) кемінде он пайызы қатысқан кезде өтті деп есептеледі.
Жергілікті қоғамдастық жиыны мен жергілікті қоғамдастық жиналысына кәмелетке толмаған адамдардың, сот әрекетке қабілетсіз деп таныған адамдардың, сондай-ақ сот үкімімен бас бостандығынан айыру орындарындағы адамдардың қатысуға құқығы жоқ.
9. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын Заречный ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Заречный ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының төрағасы болып табылады.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының хаттамасын ресімдеу үшін ашық дауыс берумен хатшы сайланады.

2. В настоящем порядке используются следующие основные понятия:
1) местное сообщество - совокупность жителей (членов местного сообщества), проживающих на территории соответствующей административно-территориальной единицы, в границах которой осуществляется местное самоуправление, формируются и функционируют его органы;
2) раздельный сход местного сообщества - непосредственное участие жителей (членов местного сообщества) микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома в избрании представителей для участия в сходе местного сообщества.
Глава 2. Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества
3. Для проведения раздельного схода местного сообщества территория Заречного сельского округа подразделяется на участки (села, микрорайоны, улицы, многоквартирные жилые дома).
4. На раздельных сходах местного сообщества избираются жители села, микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества в количестве не более трех человек.
5. Раздельный сход местного сообщества созывается и организуется акимом Заречного сельского округа.
6. О времени, месте созыва раздельных сходов местного сообщества и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается акимом Заречного сельского округа не позднее, чем за десять календарных дней до дня его проведения через средства массовой информации и официальные интернет ресурсы местных исполнительных органов.
7. Проведение раздельного схода местного сообщества в пределах села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома организуется акимом Заречного сельского округа.
При наличии в пределах микрорайона или улицы многоквартирных домов раздельные сходы многоквартирного дома не проводятся.
8. Перед открытием раздельного схода местного сообщества проводится регистрация присутствующих жителей села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома, имеющих право в нем участвовать.
Раздельный сход местного сообщества считается состоявшимся при участии не менее десяти процентов жителей (членов местного сообщества), проживающих в данном селе, микрорайоне, улице, многоквартирном доме и имеющих право в нем участвовать.
Не имеют права участвовать в сходе местного сообщества и на собрании местного сообщества несовершеннолетние лица, лица, признанные судом недееспособными, а также лица, содержащиеся в местах лишения свободы по приговору суда.
9. Раздельный сход местного сообщества открывается акимом Заречного сельского округа или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода местного сообщества является аким Заречного сельского округа или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода местного сообщества открытым голосованием избирается секретарь.

10. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты бекіткен сандық құрамға сәйкес жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының қатысушылары ұсынады.
11. Дауыс беру ашық тәсілмен әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынына қатысушылардың ең көп даусын жинаған кандидаттар сайланған болып есептеледі.

10. Кандидатуры представителей жителей микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода местного сообщества в соответствии с количественным составом, утвержденным Костанайским районным маслихатом согласно приложению 2 к настоящему решению.
11. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшее количество голосов участников раздельного схода местного сообщества.

12. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және екі жұмыс күн ішінде Заречный ауылдық округінің әкімінің аппаратына беріледі.
Мәслихаттың
2022 жылғы 29 шілдедегі
№ 194 шешіміне
2-қосымша
Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, шағын аудан, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
№ р/р
Елді мекен, шағын аудан, көшелер атауы, көппәтерлі тұрғын үйлердің нөмірі
Ауыл, шағын аудан, көше және көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
1
Заречный ауылының тұрғындары үшін, көшелер бөлінісінде:
Северный шағын ауданы, № 1441А, №1 442, № 1443/1, № 1441, № 1445, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 56, № 61, № 63, № 64, № 65, № 67, № 68, № 69, № 79 үйлері
2

12. На раздельном сходе местного сообщества ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в течение двух рабочих дней в аппарат акима Заречного сельского округа.
Приложение 2
к решению маслихата
от 29 июля 2022 года
№ 194
Количественный состав представителей жителей сел, микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области
№ п/п
Наименование населенного пункта, микрорайона, улицы, номер многоквартирного жилого дома
Количество представителей жителей села, микрорайона, улицы и многоквартирного жилого дома (человек)
1
Для жителей села Заречное, в разрезе микрорайона, улиц
микрорайон Северный, дома: № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 56, № 61, № 61, № 63, № 64, № 65, № 67, № 68, № 69, № 79, № 1441А, № 1442, № 1443/1, № 1441, № 1445
2

Северный шағын ауданы, № 479, № 480А, № 481, № 482, № 483А, № 555, № 558, № 559, № 560, № 596, № 597, № 598, № 600, № 637, № 638, № 639, № 640, № 641, № 680, № 681, № 682, № 683, № 684, № 685, № 686, № 730, № 731, № 732, № 733, № 734, № 735, № 348, № 349, № 350, № 351, № 352, № 353, № 407, № 408, № 409, № 410, № 411, № 412, № 467, № 468 үйлері
2
Северный шағын ауданы, № 437, № 438, № 439, № 440, № 441, № 442, № 443, № 444, № 445, № 446, № 447, № 448, № 449, № 450, № 469, № 470, № 471, № 472, № 473, № 474, № 475, № 476, № 477, № 478 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 184, № 285, № 286, № 287, № 288, № 289, № 298, № 299, № 300, № 301, № 302, № 303, № 354, № 355, № 356, № 357, № 358, № 359, № 426, № 427, № 428, № 429, № 430, № 431 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 413, № 414, № 415, № 416, № 417, № 418, № 432, № 433, № 434, № 435, № 436, № 421, № 422, № 423, № 424, № 451, № 452, № 453, № 454, № 455 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 383, № 384, № 385, № 386, № 387, № 388, № 389, № 390, № 91, № 392, № 393, № 394, № 395, № 396, № 397, № 398, № 399, № 400, № 401, № 402, № 403, № 404, № 405, № 420, № 457, № 458, № 460, № 461, № 462, № 464, № 465 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 326, № 327, № 328, № 329, № 330, № 331, № 332, № 333, № 334, № 335, №336, № 337, № 338, № 339, № 40, № 341, № 342, № 343, № 344, № 345, № 346, № 347, № 360, № 361, № 362, № 363, № 364, № 365, № 366, № 367, № 368, № 369, № 371, № 373, № 374, № 375, № 376, № 377, № 378, № 379, № 380, № 381, № 382 үйлері
2
Северный шағын ауданы, № 294, № 295, № 296, № 297, № 304, № 305, № 306, № 307, № 308, № 309, № 310, № 311, № 312, № 313, № 314, № 315, № 316, № 317, № 318, № 319, № 320, № 321, № 322, № 323, № 324, № 325, № 736, № 737, № 738, № 739, № 740, № 741, № 742, № 743, № 744, № 745, № 746, № 747, № 748, № 749, № 750, № 751, № 752, № 753, № 754, № 755, № 756, № 757 үйлері
2
Северный шағын ауданы, № 215, № 216, № 217, № 218, № 219, № 220, № 221, № 222, № 224, № 274, № 275, № 276, № 277, № 278, № 279, № 280, № 281, № 282, № 282/1, № 290, № 291, № 292, № 293, № 687, № 688, № 689, № 690, № 691, № 692, № 693, № 694, № 694, № 696, № 697, № 698, № 699, № 700, № 701, № 702, № 703, № 704, № 705, № 706, № 707, № 708, № 709, № 710, № 711, № 712, № 713, №714, № 715, № 716, № 717, № 718, № 719, № 720, № 721, № 722, № 723, № 724, № 725, № 726, № 727, № 728, № 729 үйлері
3
Северный шағын ауданы, № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188, № 189, № 190, № 191, № 204, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 211, № 212, № 213, № 251, № 256, № 257, № 258, № 259, № 260, № 267, № 268, № 269, № 270, № 271, № 272, № 273, № 642, № 643, № 644, № 645, № 646, № 647, № 648, № 649, № 650, № 650А, № 651, № 652, № 653, № 654, № 655, № 656, № 657, № 658, № 659, № 660, № 661, № 662, № 663, № 664, № 665, № 666, № 667, № 668, № 669, № 670, № 671, № 672, № 673, № 674, № 675, № 678, № 679 үйлері
3
Северный шағын ауданы, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, №179, № 180, № 244, № 245, № 246, № 247, № 252, № 253, № 254, № 255, № 601, № 602, № 603, № 604, № 605, № 606, № 607, № 608, № 609, № 610, № 611, № 612, № 613, № 614, № 615, № 617, № 618, № 619, № 620, № 621, № 622, № 623, № 624, № 625, № 626, № 627, № 628, № 629, № 630, № 631, № 632, № 633, № 634, № 635, № 636 үйлері
2
Северный шағын ауданы, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 140, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, №150, № 151, № 152, № 153, № 235, № 235/1, № 236, № 242, № 243, № 561, № 562, № 563, № 564, № 565, № 566, № 567, № 568, № 569, № 570, № 571, № 572, № 573, № 574, № 575, № 576, № 577, № 578, № 579, № 580, № 581, № 582, № 583, № 584, № 585, № 586, № 587, № 588, № 589, № 590, № 591, № 592, № 593, № 594, № 595 үйлері
2

микрорайон Северный, дома: № 479, № 480А, № 481, № 482, № 483А, № 555, № 558, № 559, № 560, № 596, № 597, № 598, № 600, № 637, № 638, № 639, № 640, № 641, № 680, № 681, № 682, № 683, № 684, № 685, № 686, № 730, № 731, № 732, № 733, № 734, № 735, № 348, № 349, № 350, № 351, № 352, № 353, № 407, № 408, № 409, № 410, № 411, № 412, № 467, № 468
2
микрорайон Северный дома: № 437, № 438, № 439, № 440, № 441, № 442, № 443, № 444, № 445, № 446, № 447, № 448, № 449, № 450, № 469, № 470, № 471, № 472, № 473, № 474, № 475, № 476, № 477, № 478
1
микрорайон Северный, дома: № 184, № 285, № 286, № 287, № 288, № 289, № 298, № 299, № 300, № 301, № 302, № 303, № 354, № 355, № 356, № 357, № 358, № 359, № 426, № 427, № 428, № 429, № 430, № 431
1
микрорайон Северный, дома: № 413, № 414, № 415, № 416, № 417, № 418, № 432, № 433, № 434, № 435, № 436, № 421, № 422, № 423, № 424, № 451, № 452, № 453, № 454, № 455
1
микрорайон Северный, дома: № 383, № 384, № 385, № 386, № 387, № 388, № 389, № 390, № 91, № 392, № 393, № 394, № 395, № 396, № 397, № 398, № 399, № 400, № 401, № 402, № 403, № 404, № 405, № 420, № 457, № 458, № 460, № 461, № 462, № 464, № 465
1
микрорайон Северный, дома: № 326, № 327, № 328, № 329, № 330, № 331, № 332, № 333, № 334, № 335, № 336, № 337, № 338, № 339, № 340, № 341, № 342, № 343, № 344, № 345, № 346, № 347, № 360, № 361, № 362, № 363, № 364, № 365, № 366, № 367, № 368, № 369, № 371, № 373, № 374, № 375, № 376, № 377, № 378, № 379, № 380, № 381, № 382
2
микрорайон Северный, дома: № 294, № 295, № 296, № 297, № 304, № 305, № 306, № 307, № 308, № 309, № 310, № 311, № 312, № 313, № 314, № 315, № 316, № 317, № 318, № 319, № 320, № 321, № 322, № 323, № 324, № 325, № 736, № 737, № 738, № 739, № 740, № 741, № 742, № 743, №744, № 745, № 746, № 747, № 748, № 749, № 750, № 751, № 752, № 753, № 754, № 755, № 756, № 757
2
микрорайон Северный, дома: № 215, № 216, № 217, № 218, № 219, №220, № 221, № 222, № 224, № 274, № 275, № 276, № 277, № 278, № 279, № 280, № 281, № 282, № 282/1, № 290, № 291, № 292, № 293, № 687, № 688, № 689, № 690, № 691, № 692, № 693, № 694, № 694, № 696, № 697, № 698, № 699, № 700, № 701, № 702, № 703, № 704, № 705, № 706, № 707, № 708, № 709, № 710, № 711, № 712, № 713, № 714, № 715, № 716, № 717, № 718, № 719, № 720, № 721, № 722, № 723, № 724, № 725, № 726, № 727, № 728, № 729
3
микрорайон Северный, дома: № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188, № 189, № 190, № 191, № 204, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 211, № 212, № 213, № 251, № 256, № 257, № 258, № 259, № 260, № 267, № 268, № 269, № 270, № 271, № 272, № 273, № 642, № 643, № 644, № 645, № 646, № 647, № 648, № 649, № 650, № 650А, № 651, № 652, № 653, № 654, № 655, № 656, № 657, № 658, № 659, № 660, № 661, № 662, № 663, № 664, № 665, № 666, № 667, № 668, № 669, № 670, № 671, № 672, № 673, № 674, № 675, № 678, № 679
3
микрорайон Северный, дома: № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, № 244, № 245, № 246, № 247, № 252, № 253, № 254, № 255, № 601, № 602, № 603, № 604, № 605, № 606, № 607, № 608, № 609, № 610, № 611, № 612, № 613, № 614, № 615, № 617, № 618, № 619, № 620, № 621, № 622, № 623, № 624, № 625, № 626, № 627, № 628, № 629, № 630, № 631, № 632, № 633, № 6334, № 635, № 636
2
микрорайон Северный, дома: № 126, № 127, № 128, № 129, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 140, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 235, № 235/1, № 236, № 242, № 243, № 561, № 562, № 563, № 564, № 565, № 566, № 567, № 568, № 569, № 570, № 571, № 572, № 573, № 574, № 575, № 576, № 577, № 578, № 579, № 580, № 581, № 582, № 583, № 584, № 585, № 586, № 587, № 588, № 589, № 590, № 591, № 592, № 593, № 594, № 595
2

Северный шағын ауданы, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, №125, № 492, № 493, № 538, № 539, № 540, № 541, № 542, № 543, № 544, № 545, № 546, № 547, № 548, № 549, № 550, № 551, № 552, № 553, № 554 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 42, № 43, № 44, № 47, № 49, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 78, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 107, № 1384, № 1385, № 1386, № 1387, № 1420, № 1436, № 1437, № 1451, № 1452, № 1452/1, № 1453 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 1378, № 1379, № 1380, № 1381, № 1382, № 1383, № 1384, № 1400, № 1401, № 1402, № 1403, № 1404, № 1409, № 1410, № 1411, № 1412, № 1414, № 1415, № 1416, № 1417, № 1418, № 1419, № 1437, № 1438, № 1439, №1440, № 1443, № 1454, № 1456, № 1456/1 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15/1, № 1387, № 1388, № 1389, № 1390, № 1391, № 1392, № 1393, № 1394, № 1396, № 1397, № 1399, № 1446, № 1447, № 1448, № 1457, № 1458, № 1459, № 1460, № 1461, № 1468, № 1469, № 1470, № 1741, № 1472, № 1473, № 1474, № 1475, № 1477 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 1237, № 1463, № 1464, № 1465, № 1466, № 1467, № 1487, № 1489, № 1490, № 1491, № 1493, № 1494, № 1532, № 1535 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 5,3 № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 5/5, № 5/6, № 5/7, № 5/8, № 5/9, № 5/10, № 1537, № 1538, № 1539, № 1540, № 1541, № 1542 үйлері
3
Северный шағын ауданы, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 112, № 113, № 114, № 140/1, № 142, № 143, № 144, № 167/1, № 168, № 169, № 170, № 171, № 1197, № 198, № 199, № 200, № 201, № 202 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 108, № 109, № 110, № 111, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 163, № 167, № 192, № 193, № 194, № 195, № 225, № 226, № 227, № 228, № 229, № 232, № 232/1, № 233, № 234, № 235, № 237, № 238, № 239, № 240, № 241, № 248, № 249, № 250, № 251/1, № 261, № 262, № 263, № 264, № 265, № 266, № 526, № 527, № 528, № 529, № 530, № 531, № 532, № 533, № 534, № 535, № 536, № 537 үйлері
2
Северный шағын ауданы, № 504, № 505, № 506, № 507, № 508, № 509, № 510, № 511, № 512, № 513, № 515, № 516, № 517, № 518, № 519, № 520, № 521, № 522, № 523, № 524, № 525 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 487, № 488, № 489, № 490, № 491, № 496, № 497, № 498, № 499, № 500, № 501, № 502, № 503 үйлері
1
Абай көшесі
1
Апрельская көшесі
2
Братья Радионовы көшесі
1
Дорожная көшесі
1
Западная көшесі
1
Ипподромная көшесі
2
30 лет Победы көшесі
1
50 лет Октября көшесі
1
60 лет СССР көшесі
1
Кубанская көшесі
1
Луговая көшесі
1
Ленин көшесі
3
Майлин көшесі
2
Наметов көшесі
1
Набережная көшесі
3
Новая көшесі
1
Молодежная көшесі
2
Московская көшесі
1
Октябрьская көшесі
1
Пионерская көшесі
1
Пушкин көшесі
2
Речная көшесі
1
Садовая көшесі
2
Северный көшесі
1
Советская көшесі
1
Степная көшесі
1
Студенческая көшесі
1
Спортивная көшесі
1
Строительная көшесі
1
Целинная көшесі
2
Юбилейная көшесі
3
Южная көшесі
3
2
Новоселовка ауылының тұрғындары үшін
3
3
Абай ауылының тұрғындары үшін
3
4
Осиновка ауылының тұрғындары үшін
3
5
Рыспай ауылының тұрғындары үшін
3
6
Талапкер ауылының тұрғындары үшін
3

микрорайон Северный, дома: № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, №,122, № 123, № 124, № 125, № 492, № 493, № 538, № 539, № 540, № 541, № 542, № 543, № 544, № 545, № 546, № 547, № 548, № 549, № 550, № 551, № 552, № 553, № 554
1
микрорайон Северный, дома: № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 42, № 43, № 44, № 47, № 49, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 78, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 107, № 1384, № 1385, № 1386, № 1387, № 1420, №1436, № 1437, № 1451, № 1452, № 1452/1, № 1453
1
микрорайон Северный, дома: № 1378, № 1379, № 1380, № 1381, № 1382, № 1383, № 1384, № 1400, № 1401, № 1402, № 1403, № 1404, № 1409, № 1410, № 1411, № 1412, № 1414, № 1415, № 1416, № 1417, № 1418, № 1419, № 1437, № 1438, № 1439, № 1440, № 1443, № 1454, № 1456, № 1456/1
1
микрорайон Северный, дома: № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15/1, № 1387, № 1388, № 1389, № 1390, № 1391, № 1392, № 1393, № 1394, № 1396, № 1397, № 1399, № 1446, № 1447, № 1448, № 1457, № 1458, № 1459, № 1460, № 1461, № 1468, № 1469, № 1470, № 1741, № 1472, № 1473, № 1474, № 1475, № 1477
1
микрорайон Северный, дома: № 1237, № 1463, № 1464, № 1465, № 1466, № 1467, № 1487, № 1489, № 1490, № 1491, № 1493, № 1494, № 1532, № 1535
1
микрорайон Северный, дома: № 5,3, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 5/5, № 5/6, № 5/7, № 5/8, № 5/9, № 5/10, № 1537, № 1538, № 1539 № 1540, № 1541, № 1542
3
микрорайон Северный, дома: № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 112, № 113, № 114, № 140/1, № 142, № 143, № 144, № 167/1, № 168, № 169, № 170, № 171, № 197, № 198, № 199, № 200, № 201, № 202
1
микрорайон Северный, дома: № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 108, № 109, № 110, № 111, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 163, № 167, № 192, № 193, № 194, № 195, № 225, № 226, № 227, № 228, № 229, № 232, № 232/1, № 233, № 234, № 235, № 237, № 238, № 239, № 240, № 241, № 248, № 249, № 250, № 251/1, № 261, № 262, № 263, № 264, № 265,№ 266, № 526, № 527, № 528, № 529, № 530, № 531, № 532, № 533, № 534, № 535, № 536, № 537
2
микрорайон Северный, дома: № 504, № 505, № 506, № 507, № 508, № 509, № 510, № 511, № 512, № 513, № 515, № 516, № 517, № 518, № 519, № 520, № 521, № 522, № 523, № 524, № 5258
1
микрорайон Северный, дома: № 487, № 488, № 489, № 490, № 491, № 496, № 497, № 498, № 499, № 500, № 501, № 502, № 503
1
улица Абая
1
улица Апрельская
2
улица Братьев Радионовых
1
улица Дорожная
1
улица Западная
1
улица Ипподромная
2
улица 30 лет Победы
1
улица 50 лет Октября
1
улица 60 лет СССР
1
улица Кубанская
1
улица Луговая
1
улица Ленина
3
улица Майлина
2
улица Наметова
1
улица Набережная
3
улица Новая
1
улица Молодежная
2
улица Московская
1
улица Октябрьская
1
улица Пионерская
1
улица Пушкина
2
улица Речная
1
улица Садовая
2
улица Северная
1
улица Советская
1
улица Степная
1
улица Студенческая
1
улица Спортивная
1
улица Строительная
1
улица Целинная
2
улица Юбилейная
3
улица Южная
3
2
Для жителей села Новоселовка
3
3
Для жителей села Абай
3
4
Для жителей села Осиновка
3
5
Для жителей села Рыспай
3
6
Для жителей села Талапкер
3