Науырзым ауданының Қарамеңді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 189 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарамеңді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96867,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6635,0 мың теңге;
трансферт түсімі бойынша – 90232,0 мың теңге;
2) шығындар – 96867,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 189. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 96867,0 тысяч тенге:
налоговые поступления –6635,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90232,0 тысяч тенге;
2) затраты – 96867,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2023 жылға арналған Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 90232,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 189 шешіміне
1-қосымша
Қарамеңді ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 90232,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1 к решению
Наурзумского районного маслихата
от 30 декабря 2022 года
№ 189
Бюджет Карамендинского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы