Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 қарашадағы № 5 және Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 2 қарашадағы № 214 бірлескен қаулысы және шешімі. Жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 тамыздағы № 4 және Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 23 тамыздағы № 197 бірлескен қаулысымен және шешімімен
Ескерту. Жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 23.08.2024 № 4 және Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 23.08.2024 № 197 бірлескен қаулысымен және шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің шекарасына (шегіне) босалқы жерлерден жалпы алаңы 245,1 гектар жер учаскелерін қосу арқылы, оның шекарасы (шегі) өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл ауданының әкімі А. Балғарин
Сарыкөл аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы С. Краснянская
Әкімдік мүшелері:
______________ М. Шымырбеков
______________ Д. Әбжамалов

Об изменении границы (черты) поселка Сарыколь Сарыкольского района
Совместные постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 2 ноября 2022 года № 5 и решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 2 ноября 2022 года № 214. Отменено совместными постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 23 августа 2024 года № 4 и решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 23 августа 2024 года № 197
Сноска. Отменено совместными постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 23.08.2024 № 4 и решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 23.08.2024 № 197 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) поселка Сарыколь Сарыкольского района, включив в его границу (черту) земельные участки общей площадью 245,1 гектаров из земель запаса.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыкольского района А. Балгарин
Исполняющая обязанности секретаря Сарыкольского районного маслихата С. Краснянская
Члены акимата:
_____________ М. Шымырбеков
_____________ Д. Абжамалов