Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 84 "Ұзынкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 168 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 84 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26313 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5224046,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1233281,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4229,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1104,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3985432,6 мың теңге;
2) шығындар – 5717929,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 431,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 18378,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 17947,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 7260,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -501574,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 501574,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Б. Займулдынова
2022 жылғы "11" тамыз
Мәслихаттың
2022 жылғы "11" тамызындағы
№ 168 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 84 "О районном бюджете Узункольского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 11 августа 2022 года № 168. Прекращено действие в связи с истечением срока
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата "О районном бюджете Узункольского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 84 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26313) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5224046,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1233281,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 4229,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1104,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3985432,6 тысячи тенге;
2) затраты – 5717929,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 431,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18378,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17947,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7260,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -501574,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 501574,0 тысячи тенге.";
приложение 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
_______________ Б. Займулдынова
"11" августа 2022 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "11" августа 2022 года
№ 168
Приложение 1
к решению маслихата

4732,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
176,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару
4200,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
4200,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4200,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4200,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
193915,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
13240,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13240,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13240,0
2
Әлеуметтiк көмек
146791,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
146791,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
62674,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13496,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1469,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29345,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
16168,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23639,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33884,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33884,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33775,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
109,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
309131,8
2
Коммуналдық шаруашылық
304052,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4368,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
4368,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
299684,8
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

4732,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
176,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4200,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4200,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4200,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4200,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
193915,0
1
Социальное обеспечение
13240,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13240,0
005
Государственная адресная социальная помощь
13240,0
2
Социальная помощь
146791,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
146791,0
002
Программа занятости
62674,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13496,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1469,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29345,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16168,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23639,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33884,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33884,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33775,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
109,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
309131,8
2
Коммунальное хозяйство
304052,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4368,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4368,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
299684,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах