Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 79/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 160/22 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 79/11 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 373109 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24078 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 318670 мың теңге;
2) шығындар – 415468 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39221 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39221 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52661 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2189 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 92 мың теңге ;
трансферттер түсімі – 50380 мың теңге;
2) шығындар – 53458 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -797 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 797 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47980 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11934 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 36046 мың теңге;
2) шығындар – 50158 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2178 мың теңге;

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 79/11 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2022-2024 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 9 декабря 2022 года № 160/22
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 79/11 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 373109 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30361 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24078 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 318670 тысяч тенге;
2) затраты – 415468 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39221 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39221 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52661 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2189 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 92 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50380 тысяч тенге;
2) затраты – 53458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -797 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 797 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47980 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11934 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 36046 тысяч тенге;
2) затраты – 50158 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2178 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2178 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99205 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2006 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 97199 мың теңге;
2) шығындар – 129049 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29844 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29844 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47654 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2342 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 45312 мың теңге;
2) шығындар – 47887 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -233 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 233 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Қаратомар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43020 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 41574 мың теңге;
2) шығындар – 43020 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48884 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4179 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 44540 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2178 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жанажольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 99205 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2006 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 97199 тысяч тенге;
2) затраты – 129049 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29844 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29844 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Жанатлекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47654 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2342 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 45312 тысяч тенге;
2) затраты – 47887 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -233 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Каратомарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43020 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1446 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 41574 тысяч тенге;
2) затраты – 43020 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Куркелинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48884 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4179 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 44540 тысяч тенге;