2023-2025 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 223/7 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 15-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36713 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215мың теңге;
трансферттер түсімі – 32212мың теңге;
2) шығындар – 37697мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 877мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 877 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31864 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 107 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27051 мың теңге;
2) шығындар – 31930 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55663 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 728 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50751мың теңге;
2) шығындар – 56184мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 521 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 521 мың теңге.

О бюджете сельских округов Железинского района на 2023-2025 годы
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2022 года № 223/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –36713 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4286 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32212 тысяч тенге;
2) затраты – 37697 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 877 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31864 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4706 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 107 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27051 тысяча тенге;
2) затраты – 31930 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 66 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 55663 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 728 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50751 тысяча тенге;
2) затраты – 56184 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 521 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –521 тысяча тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2023-2025 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 164760мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3301 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 261 мың теңге;
трансферттер түсімі – 161198мың теңге;
2) шығындар – 165014мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 254 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2023-2025 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41333 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2540 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 149 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2452 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35992мың теңге;
2) шығындар – 41645мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -512 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 512 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2023-2025 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 188587 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 51484 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1051 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 212 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135840мың теңге;
2) шығындар – 190192мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 119 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 119 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 164760 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3301 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 261 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 161198 тысяч тенге;
2) затраты – 165014 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 254 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 41333 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2540 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 149 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2452 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 35992 тысячи тенге;
2) затраты – 41645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 512 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 512 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 188587 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 51484 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1051 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 212 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135840тысяч тенге;
2) затраты – 190192 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 119 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 119 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).

7. 2023-2025 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48039 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4857 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3199 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39899мың теңге;
2) шығындар – 48253мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 214 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 214 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2023-2025 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40817 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2835 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 123 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37859 мың теңге;
2) шығындар – 41141мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 324 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 324 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2023-2025 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58834 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6910 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 194 мың теңге;
трансферттертүсімі –51610мың теңге;
2) шығындар – 66884мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –8050мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2023-2025 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 48039 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4857 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3199 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39899тысяч тенге;
2) затраты – 48253 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 214 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 214 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40817 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2835 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 123 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37859тысяч тенге;
2) затраты – 41141 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 324 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 324тысяча тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
9. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –58834 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6910 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 194 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 51610тысяч тенге;
2) затраты – 66884 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8050 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 33121 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2081 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 385 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30655мың теңге;
2) шығындар – 33358мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 237мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 237 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2023-2025 жылдарға арналған Озерный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35824 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1059 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 191 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 357 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34217мың теңге;
2) шығындар – 36390мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 566 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 566 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2023-2025 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53319 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8861 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 197 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44261мың теңге;
2) шығындар – 53319 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 69/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 37-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 461676 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Ақтау ауылдық округі 30123 мың тенге;
Алакөл ауылдық округі 25749 мың тенге;
Башмачин ауылдық округі 34251 мың тенге;
Веселорощин ауылдық округі 35644 мың тенге;
Еңбекші ауылдық округі 30769 мың тенге;
Железинка уылдық округі 90833 мың тенге;
Қазақстан ауылдық округі 32535 мың тенге;
Лесной ауылдық округі 35979 мың тенге;
Михайлов ауылдық округі 44820 мың тенге;
Новомир ауылдық округі 30048 мың тенге;
Озерный ауылдық округі 33157 мың тенге;
Прииртышск ауылдық округі 37768 мың тенге.

1) доходы – 33121 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2081 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 385 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30655тысяч тенге;
2) затраты – 33358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 237тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 237тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35824тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1059 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 191 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 357 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34217тысяч тенге;
2) затраты – 36390 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 566 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –566 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53319 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8861 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 197 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44261тысяча тенге;
2) затраты – 53319 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –равно нулю.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2023 № 69/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2023 год, согласно приложению 37.
14. Учесть в бюджете сельских округов на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 461676 тысяч тенге, в том числе:
Актауский сельский округ 30123 тысячи тенге;
Алакольский сельский округ 25749 тысячи тенге;
Башмачинский сельский округ 34251 тысяча тенге;
Веселорощинский сельский округ 35644 тысячи тенге;
Енбекшинский сельский округ 30769 тысяч тенге;
Железинский сельский округ 90833 тысячи тенге;
Казахстанский сельский округ 32535 тысяч тенге;
Лесной сельский округ 35979 тысяч тенге;
Михайловский сельский округ 44820 тысяч тенге;
Новомирский сельский округ 30048 тысяч тенге;
Озерновский сельский округ 33157 тысяч тенге;
Прииртышский сельский округ 37768 тысяч тенге.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь