Ертіс ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 маусымдағы "Ертіс ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 161/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 358/6 қаулысы. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 101/3
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 27.04.2023 № 101/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ереженің "Мақсаты, қызметінің нысанасы, міндеттері мен өкілеттіліктері" 2-тарауы толықтырылсын және мынадай өзгеріс енгізілсін:
"Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде дала өрттерінің профилактикасы және сөндіру жөніндегі іс-шаралар";
- дала өрттерін, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет бөлімшелері жоқ елді мекендердегі өрттерді сөндіруді тиісті аумақтардағы жергілікті атқарушы органдар жүзеге асырады;
- өрттерді сөндіру кезінде жергілікті атқарушы органдар тартылған күштер мен құралдарды меншік түріне қарамастан жанар-жағар маймен, азық-түлікпен және медициналық көмекпен қамтамасыз етеді.
"Жалпыға бірдей әскери міндетті орындау шеңберіндегі шаралар"
- Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес ауданның жергілікті атқарушы органдарының құзыретіне әскери тіркеу және әскери қызметке шақыру, сондай-ақ азаматтық қорғаныс мәселелері жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыруды қамтамасыз ету жатады.
- "әскери тіркеу және әскери қызметке шақыру жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыруды қамтамасыз ету".
2. "Ертіс ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына жолдауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шаралар қолдануды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ертіс ауданы әкімі аппаратының басшысы Р.Қ. Ареновке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ертіс ауданының әкімі Б. Шәріпов

О внесении изменении и дополнении в постановление акимата Иртышского района от 1 июня 2022 года № 161/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении Аппарат акима Иртышского района"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 19 декабря 2022 года № 358/6. Отменено постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 27 апреля 2023 года № 101/3
Сноска. Отменено постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 27.04.2023 № 101/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. главу 2 Положения "Цель, предмет деятельности, задачи и полномочия" дополнить и внести следующие изменение:
"Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров в населенных пунктах, которых не созданы органы государственной противопожарной службы";
- тушение степных пожаров, а также пожаров населенных пунктов в которых отсутствуют подразделения государственной противопожарной службы, осуществляется местными исполнительными органами на соответствующей территорий;
- при тушении пожаров местными исполнительные органы обеспечивают привлекаемые силы и средства, независимо от форм собственности, горюче смазочными материалами, продуктами питания и медицинской помощью.
"Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности"
- в соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" в компетенцию местных исполнительных органов района входит обеспечение организаций мероприятий по воинской приписке и призыву на воинской службу, а также по вопросам гражданской обороны
- "обеспечение организации мероприятий по воинской приписке и призыву на воинскую службу".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Иртышского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
принятие необходимых мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Иртышского района Аренова Р.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Иртышского района Б. Шарипов