Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 1/12 "2022-2024 жылдарға арналған Май ауданының ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/4 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Май ауданының ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттері туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 1/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43999 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7921 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 36078 мың теңге;
2) шығындар –44170 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -171 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақшиман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47651 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі–42948 мың теңге;
2) шығындар – 47681 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44960 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 144 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі– 41103 мың теңге;

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 1/12"О бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек Майского района на 2022-2024 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2022 года № 1/4
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, сел Акжар и Майтубек Майского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 1/12 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Акжар на 2022-2024 годы согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43999 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7921 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов –36078 тысяч тенге;
2) затраты –44170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -171 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Акшиманского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47651 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4680 тысяч тенге;
неналоговые поступления –23тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов –42948 тысяч тенге;
2) затраты –47681 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 44960 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 144 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениятрансфертов –41103 тысяч тенге;