Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" № 19/93 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 23/128 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/93 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 394 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 648 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 587 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 529 мың теңге;
трансферттер түсімі – 82 630 мың теңге;
2) шығындар – 89 306 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 912 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 912 мың теңге.

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 19/93 "О бюджете Кенесского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 14 апреля 2022 года № 23/128
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Кенесского сельского округа на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 19/93 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 394 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 648 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 587 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 529 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 630 тысяч тенге;
2) затраты – 89 306 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 912 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 912 тысяч тенге.