Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "Григорьевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 19/89 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 31/171 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "Григорьевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/89 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2022-2024 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 303 870 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 525 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 653 мың теңге;
трансферттер түсімі – 295 632 мың теңге;
2) шығындар – 304 944 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 19/89 "О бюджете Григорьевского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 25 ноября 2022 года № 31/171
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Григорьевского сельского округа на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 19/89 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 303 870 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 525 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 653 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 295 632 тысяч тенге;
2) затраты – 304 944 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;