2023-2025 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/194 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті туралы тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 225 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 939 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78 285 мың теңге;
2) шығындар – 93 594 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

О бюджете Григорьевского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 23 декабря 2022 года № 33/194.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 225 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 939 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 78 285 тысяч тенге;
2) затраты – 93 594 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 369 мың теңге;
6) тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 369 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 19.10.2023 № 8/74 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Григорьевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі 69 246 мың теңгеде ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 369 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 369 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19.10.2023 № 8/74 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Григорьевского сельского округа на 2023 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 69 246 тысяч тенге.