2023-2025 жылдарға арналған Кемеңгер ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/199 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Кемеңгер ауылдық округінің бюджеті туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100 733 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 673 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 060 мың теңге;
2) шығындар – 101 102 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

О бюджете cельского округа Кемеңгер на 2023-2025 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 23 декабря 2022 года № 33/199.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кемеңгер на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 733 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 673 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 060 тысяч тенге;
2) затраты– 101 102 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 369 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 369 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 19.10.2023 № 8/79 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Кемеңгер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі 36 766 мың теңгеде ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 369 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 369 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 19.10.2023 № 8/79 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете cельского округа Кемеңгер на 2023 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 36 766 тысяч тенге.