"2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауданы Арықбалық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-13-13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қазандағы № 7-21-3 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауданы Арықбалық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-13-13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауданы Арықбалық ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 994,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 764,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 748,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 127 482,9 мың теңге;
2) шығындар – 144 574,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 580,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –5 580,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 580,0 мың теңге.";
7- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7-13-13 "Об утверждении бюджета Арыкбалыкского сельского округа Айыртауского района на 2022-2024 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 октября 2022 года № 7-21-3
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Арыкбалыкского сельского округа Айыртауского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 7-13-13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Арыкбалыкского сельского округа Айыртауского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 994,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 764,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 748,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 127 482,9 тысяч тенге;
2) затраты – 144 574,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 580,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 580,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 580,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

"7. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 25 640,9 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлінуі 2022-2024 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады. ";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"7. Учесть целевые трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 25 640,9 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Арыкбалыкского сельского округа на 2022-2024 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.