"SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут орнату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2022 жылғы 18 мамырдағы № 121 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына, 43-бабы, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2021 жылғы 1 қарашадағы № 9 жер комиссиясы отырысының қорытындысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Новоишим станциясы - Дружба ауылы", "Новоишим станциясы – Троицкое ауылы" талшықты – оптикалық байланыс желісін пайдалану үшін Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Нежинка, Ломоносов, Дружба және Червонный ауылдық округтерінің аумағында орналасқан жер учаскелеріне 2031 жылғы 12 қазанға дейінгі мерзімге "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне осы қаулының қосымшасына сәйкес қауымдық сервитут орнатылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның әкімі
С. Мухамедиев
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
әкімдігінің 2022 жылғы 18 мамырдағы
№ 121 қаулысына
қосымша

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 мая 2022 года № 121
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17, статьей 43, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключения земельной комиссии района имени Габита Мусрепова от 1 ноября 2021 года № 9, акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" сроком до 12 октября 2031 года, на земельные участки, расположенные на территории Нежинского, Ломоносовского, Дружбинского и Червонного сельских округов района имени Габита Мусрепова для эксплуатации волоконно-оптической линии связи "станция Новоишимское – село Дружба", "станция Новоишимское – село Троицкое", согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района имени Габита Мусрепова.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С. Мухамедиев
Приложение
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
№ 121 от 18 мая 2022 года

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның аумағында 2031 жылғы 12 қазанға дейінгі мерзімге "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу бойынша жерлердің экспликациясы
р/с №
Жер пайдаланушылардың (меншік иелерінің) атауы, кадастрлық нөмірі
бекітілген, га
оның ішінде алқаптар бойынша, гектар
Бұдан басқа, учаске шекарасында бөтен жер пайдаланушылар (меншік иелері)
Соның ішінде, гектар
егістік
табиғи жайылымдар
жақсартылған жайылымдар
жолдар
басқалар
"Қазақстан Республикасы Инвестициялар және коммуникациялар министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Дружба ауылдық округі
1

Экспликация земель по установлению публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" на срок до 12 октября 2031 года на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование землепользователей (собственников), кадастровый номер
закреплено, га
в том числе по угодьям, гектар
Кроме того, посторон. землепольз. (собственники)
в границах
участка
В том числе, гектар
пашня
пастбища естественные
пастбища улучшенные
дороги
прочие
Республиканское государственное учреждение "Комитет автомобильных дорог Министерства по инвестициям и развитию коммуникаций Республики Казахстан"
Коммунальное государственноеучреждение "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области"
Дружбинский сельский округ
1