Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 23-15 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Рузаев ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер мен ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 1 маусымдағы № 19-2 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 7-6 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 04.09.2023 № 7-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Рузаев ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын көше және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 наурыздағы № 23-15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2751 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасындағы кестенің "Көшелер мен ауылдар атауы" бағанында:
4-жолдағы "Комсомольская" деген сөз "Петр Толочко" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-жолдағы "Карл Маркс" деген сөздер "Көкен Шәкеев" деген сөздермен ауыстырылсын;
18-жолдағы "Чапаев" деген сөз "Ақан сері" деген сөздермен ауыстырылсын;
22-жолдағы "Энгельс" деген сөз "Еркін Әуелбеков" деген сөздермен ауыстырылсын;
23-жолдағы "Ленина" деген сөз "Игорь Тарасов" деген сөздермен ауыстырылсын;
24-жолдағы "Октябрьская" деген сөз "Болашақ" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы
Е. Әділбеков

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 31 марта 2014 года № 23-15 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц и сел для участия в сходе местного сообщества Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 1 июня 2022 года № 19-2. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 4 сентября 2023 года № 7-6.
Сноска. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 04.09.2023 № 7-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц и сел для участия в сходе местного сообщества Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 23-15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2751) следующие изменения:
в приложении 2 к указанному решению в графе "Наименование улиц и сел" таблицы:
в строке 4 слово "Комсомольская" заменить на слова "Петра Толочко";
в строке 6 слова "Карла Маркса" заменить на слова "Көкен Шәкеев";
в строке 18 слово "Чапаева" заменить на слова "Ақан сері";
в строке 22 слово "Энгельса" заменить на слова "Еркін Әуелбеков";
в строке 23 слово "Ленина" заменить на слова "Игоря Тарасова";
в строке 24 слово "Октябрьская" заменить на слова "Болашақ".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков